"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
До 2050-го компанія планує стати повністю «вуглецево-нейтральною»
Toyota розповіла про свої плани на подальший розвиток, в яких акцент зроблений на екологічно чисті розробки.
Матеріал про це компанія опублікувала на своєму офіційному сайті,- передає Інформатор .
Разом з планами на майбутнє компанія представила кілька концептів своїх майбутніх електромобілів. Виробник планує вже в 2025-му році запустити у виробництво близько 70 різних моделей по цього виду транспорту. До 2050 Toyota сподівається досягти повної «вуглецевої нейтральності», перейшовши на екологічно чисті матеріали.
Повернемося до менш довгострокових перспектив. Першим електромобілем від компанії стане позашляховик bZ4X. Його розробляли у співпраці з Subaru. Машина отримає повний привід і буде налаштована на використання переваги нової акумуляторно-електричної трансмісії e-TNGA від Toyota.
Планується, що автомобіль зможуть випустити в продаж вже в середині 2022 року, але точно обіцяти цього поки ніхто не може через ситуацію в світі. Виробляти цю модель будуть в Японії і Китаї.
Мабуть, компанії довелося трохи вгамувати свої довгострокові перспективи, оскільки раніше вона заявляла, що хоче вже до 2025-го повністю перейти на електромобілі.Наразі планка зрушила на 25 років, і не можна гарантувати, що нічого в майбутньому не зміниться.
Однією з головних проблем для машин такого типу може стати і той, який поширюється дефіцит чіпів. Допомогти з цим планує компанія Intel, яка збирається почати виробництво власних чіпів для машин,тим самим як стимулювавши виробництво авто, так і знизивши споживання напівпровідників в даній сфері.