«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Результати голосування сподобалися не всім
Голосування щодо членів журі, які займатимуться відбором українського виконавця чи групи на майбутнє Євробачення від України, завершилося. Наприклад, співачка Злата Огневич не набрала потрібної кількості голосів, проте тепло подякувала всім учасникам голосування. А Тіна Кароль, якої до перемоги не вистачило зовсім небагато, висловила пряме здивування системою підрахунків голосів.
7 листопада українці шляхом голосування у мобільному додатку «Дія» обрали трьох членів журі: співачку Джамалу, лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополю та вокалістку гурту The Hardkiss Юлію Саніну. Кожен із цих претендентів набрав 15,71, 17,41 та 15,7 відсотка голосів відповідно. Тіна Кароль йшла практично врівень із Саніною, і Кароль не вистачило для перемоги трохи більше сотні голосів. Ця цифра виявилася для співачки каменем спотикання. На думку Кароль, результати голосування округлялися у довільному порядку.
«Чому 15,68 – це 15, а 15,69 – це 16? Без образ, просто фан», – написала Тіна Кароль у сторіс на своїй сторінці в Instagram.
Результати голосування взагалі багатьом користувачам видалися дивними. Що і стало причиною запеклих суперечок. Кореспондент телеканалу 1+1 Дмитро Фурдак, наприклад, висловився, що Тарас Тополя взагалі не має жодного відношення до Євробачення. Інші запропонували укомплектувати журі чотирма артистами, щоби знайшлося місце і для Тіни Кароль.
67-й конкурс Євробачення проходитиме в англійському місті Ліверпулі від імені України. Причина – воєнні дії на території нашої країни. Минулого разу, коли Євробачення приймала не країна-переможниця, було в 1980 році. Тоді конкурс проходив у Нідерландах, хоча переміг Ізраїль. Це була друга поспіль перемога Ізраїлю на Євробаченні і ще раз проводити конкурс країна не могла з фінансових міркувань.
Раніше ми розповідали про те, хто стане учасниками Нацвідбору на Євробачення-2023.