Головна
Україна
18:02, 5 Червня
Информатор UA

Интро

Рашистів на такі злочини благословив сам псевдопатріарх Кирило, якому точно ніколи не судилося потрапити до раю. Про руйнування в регіоні розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передає Інформатор. За даними Кириленка, рашисти знищують релігійні об'єкти без розбору. Під ударом опиняються навіть церкви московського патріархату. Все для того, щоб посіяти хаос і паніку, і вкотре довести, що для рашистів немає жодних понять моралі, законів та людяності загалом, не кажучи вже про релігію. Лише 4 червня внаслідок чергового обстрілу згорів скит Святогірської лаври. Також у самому Святогірську вороги пошкодили історико-архітектурний музей, знищили храм, два скити та два корпуси келій Святогірської лаври, вбивши чотирьох священнослужителів. Ще раз нагадуємо, рашисти не люди. Загалом у Донецькій області окупанти вже знищили або пошкодили щонайменше 43 релігійні споруди. До слова, більшість з них належали саме до московського патріархату, але рашистська федерація аж надто звикла бити по своїх, що якось захопилася. За словами Павла Кириленка, це цілеспрямоване знищення будь-яких проявів культури України. Усі рашисти будуть покарані за свої злочини перед нашими громадянами, нашою культурою та нашою релігією. Нагадаємо, що назвала найпопулярніші статті в Україні з початку повномасштабної війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Тільки на Донеччині рашистська федерація знищила вже майже півсотні релігійних споруд

Читать на русском
Тільки на Донеччині рашистська федерація знищила вже майже півсотні релігійних споруд

Росіяни просто не мають нічого святого

Рашистів на такі злочини благословив сам псевдопатріарх Кирило, якому точно ніколи не судилося потрапити до раю. 

Про руйнування в регіоні розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, – передає Інформатор.

За даними Кириленка, рашисти знищують релігійні об'єкти без розбору. Під ударом опиняються навіть церкви московського патріархату. Все для того, щоб посіяти хаос і паніку, і вкотре довести, що для рашистів немає жодних понять моралі, законів та людяності загалом, не кажучи вже про релігію. 

Лише 4 червня внаслідок чергового обстрілу згорів скит Святогірської лаври. Також у самому Святогірську вороги  пошкодили історико-архітектурний музей, знищили храм, два скити та два корпуси келій Святогірської лаври, вбивши чотирьох священнослужителів. Ще раз нагадуємо, рашисти – не люди. 

 

Загалом у Донецькій області окупанти вже знищили або пошкодили щонайменше 43 релігійні споруди. До слова, більшість з них належали саме до московського патріархату, але рашистська федерація аж надто звикла бити по своїх, що якось захопилася. 

 

За словами Павла Кириленка, це цілеспрямоване знищення будь-яких проявів культури України. Усі рашисти будуть покарані за свої злочини перед нашими громадянами, нашою культурою та нашою релігією. 

Нагадаємо, що «Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті в Україні з початку повномасштабної війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.