Головна
Наука
Технології
15:15, 21 Січня
Информатор UA

Интро

TikTok тестує платні підписки авторів. Функція дозволить блогерам стягувати плату за підписку на свій аккаунт.  Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на The Information. Зараз у TikTok підписники можуть надсилати кумирам гроші через свої профілі. Також глядачі можуть надсилати віртуальні подарунки через додаток і відправляти їх авторам, які потім можна перевести в готівку.  Раніше ми писали, що Instagram запустить платну підписку для блогерів. І, ймовірно, модель платних підписок у TikTok, ймовірно, буде схожа на Instagram. Але все ж таки відрізнятиметься. Оскільки алгоритм "Рекомендації" дозволяє користувачеві прокручувати стрічку без необхідності стежити за іншими користувачами. Також ми повідомляли, що у Instagram з'явиться платна підписка. Крім того, у стрічці Twitter знову можна публікувати фото з Instagram. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.    

TikTok перевіряє платні підписки

Читать на русском

Пока что это проводится в тестовом режиме

Читать на русском
TikTok перевіряє платні підписки

Пока что это проводится в тестовом режиме

TikTok тестує платні підписки авторів. Функція дозволить блогерам стягувати плату за підписку на свій аккаунт. 

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на The Information.

Зараз у TikTok підписники можуть надсилати кумирам гроші через свої профілі. Також глядачі можуть надсилати віртуальні подарунки через додаток і відправляти їх авторам, які потім можна перевести в готівку. 

Раніше ми писали, що Instagram запустить платну підписку для блогерів. І, ймовірно, модель платних підписок у TikTok, ймовірно, буде схожа на Instagram. Але все ж таки відрізнятиметься. Оскільки алгоритм "Рекомендації" дозволяє користувачеві прокручувати стрічку без необхідності стежити за іншими користувачами.

Також ми повідомляли, що у Instagram з'явиться платна підписка.

Крім того, у стрічці Twitter знову можна публікувати фото з Instagram.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.