«Я підтверджую це! Постачання зброї через Ясьонку повернулися на минулий рівень»
«Коли збираєш незнайомих людей на знімальному майданчику, де має виникнути справжня «спільна хімія», важливо дати кожному можливість відчути іншого. Саме тому ми разом сідали на один килим, уважно спостерігали за собою й один за одним. Торкалися один одного. І навіть знімали одяг. Усе проходило як групова терапія, після якої ми стали ближчими, як одне ціле. Це був справжній обмін енергією, і саме цей момент ми зафільмували в кліпі», – зауважив співак.
Тихановська відреагувала на затримання своєї соратниці Колесникової
Екс-кандидатка в президенти Світлана Тихановська відреагувала на затримання Марії Колесникової, Антона Роднєнкова та Івана Кравцова. На її думку, це зроблено для зриву роботи Координаційної ради.
Про це вона заявила сьогодні після новин про викрадення її соратниці Марії Колесникової і ймовірне затримання ще двох членів Координаційної ради, передає Інформатор .
"Викрадення Марії Колесникової, Антона Роднєнкова та Івана Кравцова - це спроба зірвати роботу Координаційної ради і залякати її членів. Влада помиляється, думаючи, що нас це зупинить. Чим більше вони залякують, тим більше людей будуть виходити на вулиці. Ми продовжимо боротьбу та будемо домагатися звільнення всіх ув'язнених і проведення нових чесних виборів", - пояснила Світлана Тихановська.
Нагадаємо, вранці 7 вересня невідомі люди в центрі Мінська посадили Марію Колесникову до мікроавтобусу з написом «Зв'язок» і відвезли в невідомому напрямку. Також на зв'язок перестали виходити представники Координаційної ради Антон Родненков та Іван Кравцов.