Журналісти американської газети провели розслідування, у якому вияснили, куди йде допомога для України
Американська газета The Washington Post оприлюднила статтю з назвою "Більшість допомоги США Україні залишається в США: Невідома правда про військову допомогу". Журналісти провели розслідування, вияснивши, що частина американської військової допомоги Україні залишається в США.
На це звернув увагу народний депутат Ярослав Железняк. Він оприлюднив свої коментарі щодо статті у своєму Телеграм-каналі.
"The Washington Post сьогодні прям молодці. Ще одна стаття. Дуже важлива і вчасна: "Більшість допомоги США Україні залишається в США: Невідома правда про військову допомогу", - йдеться у повідомленні.
Журналісти американської газети провели розслідування. Згідно з яким, більша частина американської військової допомоги Україні витрачається у США.
"З $68 мільярдів, схвалених Конгресом, близько 90% йдуть американцям. Ці кошти використовуються для виробництва нової зброї або заміни зброї, відправленої з американських запасів. Дослідження показує, що в США виробляється багато основних систем озброєнь для України. На 117 виробничих ліній у 31 штаті та 71 місті США", - розповів нардеп.
Крім цього, у статті підкреслили як саме пов'язані конгресмени певних округів та допомога Україні. Як повідомили журналісти, саме ті конгресмени, чиї округи отримують найбільшу вигоду від фінансування України, голосували проти або обмеження нам допомоги.
Нагадаємо, що США постійно допомагають Україні й озброєнням, й фінансуванням. Нещодавно голова Пентагону Ллойд Остін оголосив про новий пакет допомоги Україні. В нього увійдуть артилерійські боєприпаси та додаткові перехоплювачі для ППО.
Крім цього, у конгресі США вважають, що рішення про додаткову допомогу Україні, яке постійно відкладають, все ж таки приймуть до кінця року. Це може статися наприкінці листопада або ж грудня - перед самим Різдвом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.