Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Проведення тендеру відтермінували на кілька місяців
Кабінет міністрів України на засіданні 4 серпня змінив терміни впровадження технології 5G в Україні. Уряд прийняв відповідне розпорядження.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію засідання уряду в середу.
Тендер на надання ліцензій на користування радіочастотами 5G повинен був відбутися в жовтні 2021 року. Своїм рішенням Кабмін відтермінував його на лютий 2022 року.
Уряд додав дослідження спільного використання системи з кінцевим терміном в грудні 2021 року.
Замість цього прибрали науково-дослідні роботи для визначення вартості радіочастот в діапазонах 700 МГц і 3400-3800 МГц, а також дослідження можливості спільного використання системи рухомого зв'язку 5G. Їх проводити не будуть.
Незважаючи на те, що вони були в плані, в держбюджеті на 2021 рік ці кошти не передбачили. У Мінціфри просили 4,6 млрд гривень.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні вже в цьому році з'являться тестові центри 5G. А також, що в Україні запустили першу мережу 5G в тестовому режимі.
Також повідомлялося, 24% людей вірять в різні "теорії змови" щодо технології 5G .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .