Хлопець міг би заробляти тисячі доларів навіть просто за прогулянку зі своєю фанаткою
Учасник Нацвідбору на конкурс Євробачення-2025 Муаяд відвідав один з благодійних заходів в столиці. Муаяд Абдельрахім відносно нещодавно з'явився в українському шоу-бізнесі, тому поступово стають доступними пікантні подробиці його життя. Молодий артист із сирійським корінням зізнався – він отримував пропозиції займатися ескортом.
Переможець телешоу шоу "Співають всі" поділився несподіваною історією в новому випуску програми "Тур зірками" на Люкс ФМ. В інтерв’ю Наталії Тур Муаяд розповів, що йому надходила інтимна пропозиція. Ініціаторкою виявилася жінка віком старше 60 років, яка запропонувала артисту 500 доларів просто за прогулянку. А якщо "з продовженням" – ціна зростала до 1500 доларів.
"Каже, можемо зустрічатись 2-3 рази на тиждень, такий собі заробіток. Але за декілька років я так і не наважився. Не хочу. Я вже якось сам", – зізнався співак.
Називати хто ця таємнича жінка та з якого вона міста молодий виконавець не став. За словами Муаяда, подібні історії трапляються, коли артист стає більш публічним, проте він намагається завжди залишатися вірним собі й своїм цінностям. В мережі про пропозицію Муаяду стати ескортом відреагували переважно з гумором.
@muayad_official А ви б погодились ? #муаяд #вилікуймене ♬ МУАЯД Вилікуй мене - МУАЯД - Muayad
Муаяд Абдельрахім народився в Одесі у 2006 році. Незабаром його родина переїхала до Сирії – на батьківщину батька, де хлопець і прожив до шести років. Однак після початку війни в країні вони були змушені повернутися в Україну. З дитинства Муаяд проявляв інтерес до музики, хоча спершу не планував пов’язувати з нею своє майбутнє – навіть вступив до коледжу комп’ютерних технологій. Та з часом пристрасть до творчості взяла гору.
Першу впізнаваність юний виконавець здобув у 2017 році, коли взяв участь у шоу "Голос. Діти" з піснею Earth Song Майкла Джексона. Тоді судді вважали, що Муаяд ще не зовсім готовий для участі в проєкті. Проте вже за кілька років він тріумфально заявив про себе на іншому вокальному шоу – "Співають всі", куди потрапив завдяки підтримці своїх батьків. Там він здобув перемогу.
У грудні 2021 року після участі у телепроєкті співак представив свій дебютний сингл "Лунапарк", а невдовзі вийшла й композиція "Instagram", автором якої став Дмитро Сисоєв – саме він був вражений виступом Муаяда на шоу.
З початком повномасштабного вторгнення артист ненадовго залишив Україну, однак згодом повернувся. Брав участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах, серед яких – "Чорноморські ігри", "Українська пісня", "Молода Галичина" та інші. Також є учасником Нацвідбору-2025, але до фіналу не потрапив.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.