"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В Україні до війни налічували лише 100 таких тваринок, їх занесено до Червоної книги
Зустріти в Україні перегузню звичайну (її ще називають малою росомахою) майже неможливо - до війни їх налічували лише 100 осіб, бо живуть ці плямисті куниці переважно у Монголії та Китаї. Але надзвичайно рідкісне "червонокнижне" звірятко прийшло само у гості до українських воїнів. Воно застрибнуло в окоп і не могло звідти вилізти.
На відео можна побачити, що напрочуд мила тваринка не вельми приязна до людей. Мабуть, вона вперше бачить їх і тому не знає, чого очікувати. Військові намагаються дістати перегузню, проте вона захищається: шипить і робить стійку, щоб напасти. Врешті наші хлопці знаходять вихід. Вони кладуть в окоп бронежилет і по ньому звірятко, мов по східцях, вилазить нагору. І швидко зникає у лісі.
@tania7g7 #червонакнига #ЗСУ #війнавукраїні #війна #тхір #перегузня #тварина ♬ оригінальний звук - Tetiana
Плямиста куниця перегузня звичайна живе на території Запорізької, Донецької та Луганської областей - там, де якраз йдуть найжорстокіші бої. Відтак, рідкісна тварина опинилась під загрозою знищення на нашій території через бойові дії. Найпоширеніша перегузня на Кавказі, у Монголії та Китаї, а також у деяких країнах Південної Європи.
Живе перегузня в цілинних степах, у норах. На поверхню вилазить вкрай рідко вночі або в сутінки. Селиться в чагарниках, долинах річок та окрайках лісових масивів у лісостепу. Перегузні звичайні — дуже корисні тварини. Вчені підрахували, що кожна особина, знищуючи від 300 до 820 гризунів, щороку зберігає тільки таким чином три тонни зеленої трави.
Раніше Інформатор показував інше миле відео з фронту про тварин: голодна лисичка прийшла до військових і намагається їх пограбувати. Довелось годувати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.