RU
Головна
Бізнес
Економіка
18:03, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Світовий ВВП скоротиться на 5 трлн доларів впродовж найближчих п'ятьох років, якщо не взяти пандемію коронавірусу під контроль. Про це заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус, передає УНІАН. Інформатор із посиланням на Twitter ВООЗ . "Сьогодні ми публікуємо новий план та бюджет для ACT-Accelerator, з проханням у розмірі 23,4 мільярда доларів, щоб досягти наших глобальних цілей та надати країнам необхідні інструменти протягом наступних 12 місяців", - сказав він. Глава ВООЗ додав, що ця сума є "краплею у морі". Якщо не взяти під контроль пандемію, то наслідки можуть бути гіршими. "І це крапля у морі порівняно з ціною нездатності покласти край пандемії. Якщо пандемію COVID-19 не взяти під контроль, світовий ВВП скоротиться більш ніж на 5 трильйонів доларів за наступні п'ять років", - зазначив він. Нагадаємо, обсяг світового боргу у другому кварталі 2021 року досяг рекордних $296 трильйонів. Однак відношення боргу до ВВП знизилося вперше з початку пандемії COVID-19, що свідчить про поступове відновлення економіки. Також ми писали, що економіка єврозони може перевищити допандемійний рівень на кінець 2021 року. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Світовий ВВП скоротиться на 5 трлн доларів, якщо не взяти пандемію під контроль.

Читать на русском
Світовий ВВП скоротиться на 5 трлн доларів, якщо не взяти пандемію під контроль.

Це може статися протягом найближчих п'яти років

Світовий ВВП скоротиться на 5 трлн доларів впродовж найближчих п'ятьох років, якщо не взяти пандемію коронавірусу під контроль. 

Про це заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус, передає УНІАН. Інформатор із посиланням на Twitter ВООЗ .

"Сьогодні ми публікуємо новий план та бюджет для ACT-Accelerator, з проханням у розмірі 23,4 мільярда доларів, щоб досягти наших глобальних цілей та надати країнам необхідні інструменти протягом наступних 12 місяців", - сказав він. 

Глава ВООЗ додав, що ця сума є "краплею у морі". Якщо не взяти під контроль пандемію, то наслідки можуть бути гіршими. 

"І це крапля у морі порівняно з ціною нездатності покласти край пандемії. Якщо пандемію COVID-19 не взяти під контроль, світовий ВВП скоротиться більш ніж на 5 трильйонів доларів за наступні п'ять років", - зазначив він.

Нагадаємо, обсяг світового боргу у другому кварталі 2021 року досяг рекордних $296 трильйонів. Однак відношення боргу до ВВП знизилося вперше з початку пандемії COVID-19, що свідчить про поступове відновлення економіки.

Також ми писали, що економіка єврозони може перевищити допандемійний рівень на кінець 2021 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.