Світова економіка у 2022 році зростатиме повільніше: МВФ погіршив прогноз

Читать на русском

Фонд погіршив прогноз зростання на 0,5%

Читать на русском
Світова економіка у 2022 році зростатиме повільніше: МВФ погіршив прогноз

Фонд погіршив прогноз зростання на 0,5%

Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз зростання глобальної економіки у 2022 році. Зростання становитиме 4,4%, нижче на 0,5% від попереднього прогнозу. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на звіт World Economic Outlook за січень.

МВФ погіршив прогноз через нові обмеження на пересування через поширення штаму коронавірусу "Омікрон", зростання цін на енергоносії та їхні перебої з постачанням. Також причиною стала висока інфляція в США та у низці країн, що розвиваються, і скорочення сектору нерухомості в Китаї. 

В організації вважають, що поява нових варіантів коронавірусу може продовжити пандемію та викликати нові економічні потрясіння.

Згідно з прогнозом МВФ, зростання світової економіки сповільниться з 5,9% у 2021 році до 4,4% у 2022 році та до 3,8% у 2023 році.

Крім того, у МВФ зазначають, що цього року можуть виникнути й нові ризики через геополітичну напруженість або у разі великих стихійних лих.

Раніше Інформатор повідомляв, що 2022 року Україна має повернути МВФ 2,4 млрд доларів. 

Також ми писали, що до кінця 2022 року Україна зможе обходитися без МВФ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.