Головна
Шоу-біз
00:27, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Литва внесла українську співачку Світлану Лободу до списку небажаних осіб у країні. Про це заявила прес-секретар міністра закордонних справ Литви Пауліна Левіцкайте. Також вона додала, що рішення було ухвалено після консультацій литовських дипломатів із українськими партнерами. Наприкінці листопада-початку грудня у співачки Світлани Лободи був запланований гастрольний тур Литвою: у Паневежисі, Шяуляї, Клайпеді та Вільнюсі. Міністр культури Литви Симонас Кайріс зазначив, що Лобода, яка зараз проживає в Латвії, становить загрозу для Литви «з урахуванням її колишньої позиції щодо Росії». Зокрема, він згадав, що Лобода давала концерти у тимчасово окупованому Криму та виступала на концерті у День Перемоги 9 травня. Також міністр культури закликав представників шоу-бізнесу брати приклад із організаторів латвійських гастролей Світлани Лободи. Які просто скасували концерти співачки через її виступи у Росії. Литва і близько, і далеко Наразі Світлана Лобода проживає у Латвії. І оскільки вона є громадянкою України, на неї, на відміну від російських артистів, не поширюється автоматична заборона на в'їзд до Литви. Але найімовірніше виступати у цій країні співачка вже не зможе. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Світлана Лобода стане у Литві персоною нон грата

Читать на русском

Географія гастролей зменшується

Читать на русском
Світлана Лобода стане у Литві персоною нон грата
Євросоюз каже «Ні»

Географія гастролей зменшується

Литва внесла українську співачку Світлану Лободу до списку небажаних осіб у країні. Про це заявила прес-секретар міністра закордонних справ Литви Пауліна Левіцкайте. Також вона додала, що рішення було ухвалено після консультацій литовських дипломатів із українськими партнерами.

Наприкінці листопада-початку грудня у співачки Світлани Лободи був запланований гастрольний тур Литвою: у Паневежисі, Шяуляї, Клайпеді та Вільнюсі. Міністр культури Литви Симонас Кайріс зазначив, що Лобода, яка зараз проживає в Латвії, становить загрозу для Литви «з урахуванням її колишньої позиції щодо Росії». Зокрема, він згадав, що Лобода давала концерти у тимчасово окупованому Криму та виступала на концерті у День Перемоги 9 травня.

Також міністр культури закликав представників шоу-бізнесу брати приклад із організаторів латвійських гастролей Світлани Лободи. Які просто скасували концерти співачки через її виступи у Росії.

Литва і близько, і далеко

Наразі Світлана Лобода проживає у Латвії. І оскільки вона є громадянкою України, на неї, на відміну від російських артистів, не поширюється автоматична заборона на в'їзд до Литви. Але найімовірніше виступати у цій країні співачка вже не зможе.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.