“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Відповідний закон визнаний неконституційним ще у лютому 2018 року
Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до депутатів деяких місцевих рад щодо скасування рішень про функціонування регіональних мов, які суперечать украї
За його словами, частина 7 статті 1 закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка набула чинності 16 липнському законодавству.
Як передає Інформатор, про це Кремінь написав у Facebook,- передає Інформатор .
«Не дивлячись на те, що закон «Про засади державної мовної політики» визнаний неконституційним ще у лютому 2018 року, рішення окремих обласних, міських, сільських і селищних рад у Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Херсонській та Чернівецькій областях до досі не скасовані», - зазначив мовної омбудсмен.ня 2019 року, передбачає обов'язковість для органів влади вживати українську мову на всій території України.
«Відповідно до закону, всі органи державної влади та місцевого самоврядування, повинні в шестимісячний строк з дня набрання чинності цим законом, забезпечити приведення своїх нормативних актів у відповідність. Однак окремі органи місцевого самоврядування до цих пір цього не зробили, а в деяких з них ведеться діловодство і навіть прийняття рішень здійснюється регіональною мовою, що є прямим порушенням чинного законодавства», - підкреслив Кремінь.
Він також направив листа генеральному прокурору Ірині Венедиктовій, щоб забезпечити ці рішення в судовому порядку.
Нагадаємо, раніше Кремінь закликав Конституційний суд проявити державницьку позицію при розгляді питання про конституційність закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». КСУ повинен був розглянути закон 3 листопада, але в підсумку розгляд перенесли.