«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Кожен користувач отримає на руки мінімум 345 доларів
Майже 1,6 мільйона користувачів зі штату Іллінойс подали на компанію Facebook колективний позов. Його задовольнив окружний суддя Джеймс Донато.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на"Голос Америки".
«Кожен з позивачів, зацікавлений в отриманні компенсації, отримає на руки як мінімум 345 доларів», - написав у своєму рішенні суддя, назвавши угоду «серйозною перемогою споживачів у ... сфері конфіденційності цифрової інформації».
Суддя схвалив мирову угоду, яка врегулює колективний позов, поданий у 2015 році. Тоді користувачі звинуватили компанію в порушенні недоторканності приватної інформації. В рамках угоди компанія виплатить позивачам 650 мільйонів доларів.
Суд визнав цю угоду одним з найбільших серед позовів такого роду.
У Facebook повідомили, що раді тому, що питання врегульовано, що "відповідає інтересам спільноти і акціонерів".
Раніше Інформатор повідомляв, Google, Facebook і Twitter почали обмежувати доступ до російських ЗМІ .
Також повідомлялося, що Facebook тестує новий дизайн сторінок без кнопки «Лайк» .