Головна
Україна
Політика
15:57, 28 Травня
Информатор UA

Интро

Окружний адміністративний суд Києва в справі про закриття «Партії Шарія» задовольнив клопотання. Засідання тривало недовго. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews. Суддя задовольнив клопотання. І тепер суд буде встановлювати роль Анатолія Шарія в його ж партії. Тобто, чи дійсно він є лідером, чи може впливати на громадську думку. Саме засідання почалося близько 13:00, воно — третє за рахунком. Перед будівлею суду із 6:00 до приїзду поліції почали збиратися депутати та представники партії. До команди юристів Шарія приєдналася ексзаступник міністра юстиції й уповноважена ВР із прав людини 2012–2017 років Валерія Лутковська. Для довідки. «Партія Шарія» була заснована у 2019 році. Її лідеркою значиться Ольга Шарій. Анатолій Шарій проходить як її організатор. Раніше Інформатор повідомляв, що Шарій подав до суду на СБУ. Крім того, СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном у справі Шарія. Також повідомлялося, у СБУ заявили, що Шарій не прийшов на допит, він ховається від слідства. Також ми писали, що Шарія внесли до бази розшуку МВС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Суд з'ясовуватиме роль Шарія в його ж партії

Читать на русском

Суд має намір встановити, чи мав Шарій вплив як лідер у своїй же політичній силі

Читать на русском
Суд з'ясовуватиме роль Шарія в його ж партії

Суд має намір встановити, чи мав Шарій вплив як лідер у своїй же політичній силі

Окружний адміністративний суд Києва в справі про закриття «Партії Шарія» задовольнив клопотання. Засідання тривало недовго.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

Суддя задовольнив клопотання.

І тепер суд буде встановлювати роль Анатолія Шарія в його ж партії. Тобто, чи дійсно він є лідером, чи може впливати на громадську думку.

Саме засідання почалося близько 13:00, воно — третє за рахунком. Перед будівлею суду із 6:00 до приїзду поліції почали збиратися депутати та представники партії.

До команди юристів Шарія приєдналася ексзаступник міністра юстиції й уповноважена ВР із прав людини 2012–2017 років Валерія Лутковська.

Для довідки. «Партія Шарія» була заснована у 2019 році. Її лідеркою значиться Ольга Шарій. Анатолій Шарій проходить як її організатор.

Раніше Інформатор повідомляв, що Шарій подав до суду на СБУ. Крім того, СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном у справі Шарія.

Також повідомлялося, у СБУ заявили, що Шарій не прийшов на допит, він ховається від слідства. Також ми писали, що Шарія внесли до бази розшуку МВС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.