Головна
Україна
Політика
18:58, 16 Червня
Информатор UA

Интро

Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова остаточно заборонив "Партію Шарія". Він розглядав звернення, підготовлене на підставі Указу Президента, рішення РНБО та відповідного реагування СБУ на загрози національній безпеці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу СБУ.  Раніше у травні в Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді, зокрема, у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 111 (Державна зрада), ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками). "На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур", - йдеться в повідомленні.  Також ми писали, чому Шарія звинувачують у держзраді та можуть посадити на 15 років. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Суд остаточно заборонив "Партію Шарія"

Читать на русском

Раніше лідера партії затримали в Іспанії

Читать на русском
Суд остаточно заборонив "Партію Шарія"

Раніше лідера партії затримали в Іспанії

Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова остаточно заборонив "Партію Шарія". Він розглядав звернення, підготовлене на підставі Указу Президента, рішення РНБО та відповідного реагування СБУ на загрози національній безпеці.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу СБУ

Раніше у травні в Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді, зокрема, у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 111 (Державна зрада), ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

"На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур", - йдеться в повідомленні. 

Також ми писали, чому Шарія звинувачують у держзраді та можуть посадити на 15 років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.