RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
11:19, 1 Жовтня
Информатор UA

Интро

Популярний стрімінговий сервіс Netflix отримав українську локалізацію. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Міністра цифровий трансформації України Михайла Федорова. Він повідомив, що на платформі вже з'явився український інтерфейс, а незабаром з'явиться більше українського дубляжу і субтитрів. Поява українського інтерфейсу на популярному стрімінговому сервісі чекали тисячі українців. "Ми отримали лист від Netflix з тим, що на платформі вже є український інтерфейс. Також компанія офіційно запустила домен netflix.ua і україномовну сторінку Facebook і Instagram. Обіцяють ще більше дубляжу і субтитрів українською. Заради таких змін і працюємо", - написав Михайло Федоров. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Стрімінговий сервіс Netflix отримав українську версію сайту і додатки

Читать на русском
Стрімінговий сервіс Netflix отримав українську версію сайту і додатки

На платформі вже є український інтерфейс

Популярний стрімінговий сервіс Netflix отримав українську локалізацію. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Міністра цифровий трансформації України Михайла Федорова.

Він повідомив, що на платформі вже з'явився український інтерфейс, а незабаром з'явиться більше українського дубляжу і субтитрів. Поява українського інтерфейсу на популярному стрімінговому сервісі чекали тисячі українців.

"Ми отримали лист від Netflix з тим, що на платформі вже є український інтерфейс. Також компанія офіційно запустила домен netflix.ua і україномовну сторінку Facebook і Instagram. Обіцяють ще більше дубляжу і субтитрів українською. Заради таких змін і працюємо", - написав Михайло Федоров.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.