Головна
Світ
15:21, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

26-го вересня невідомий чоловік у чорному одязі зайшов до школи №88 в Іжевську та влаштував стрілянину. Злочинець без розбору відкрив вогонь на ураження як по дорослим, так і по дітях. У підсумку він власноруч застрелився в одному з кабінетів.  На ресурсі Reuters з’явилися нові подробиці щодо інциденту. До цього повідомлялося, що чоловік мав одяг з нацистською символікою. Є уточнення, що це була саме свастика. До свого самогубства він встиг вбити 13 людей, серед яких семеро дітей. також було поранено понад 20 людей.  Зловмисником виявився Артем Казанцев – чоловікові було за тридцять років, а раніше він навчався саме у цій школі. Рашисти почали перевірку «зв’язків нападника з неонацистами». Проводяться обшуки місця проживання чоловіка, а також вивчається його оточення та інтереси.  РосЗМІ також заявляють, що стрілець на обох пістолетах мав саморобні брелки. В один з них він зв’язав імена Ерік та Ділан, а в другий – напис «Колумбайн». Саме Ерік Гарріс та Ділан Кліболд влаштувала масове вбивство в школі «Колумбайн» в штаті Колорадо США. Після цього послідовувачів стрілянини стали називати «колумбайнерами», пишуть в рф. Поки важко сказати, чи дійсно злочини пов’язані, чи це лише спроба рф відвести очі від реальної причини.  Знімок зброї нападника Крім цього заявляється, що злочинець наніс написи «Ненависть» на обойми для пістолетів. При собі в нього був чималий боєзапас, який він не використав повністю. У зв’язку з цим згадали і стрілянину в політехнічному коледжі у 2018-му році, оскільки такий напис на футболці мав Владислав Росляков, що й вчинив тоді злочин.  Фото написів на обоймах Стрілянини в школах За останні роки випадки масових розстрілів у школах стали фіксуватися дедалі частіше. Зазвичай їх здійснюють учні або випускники цих шкіл. Перші найгучніші випадки зафіксовані в США, після чого хвиля розповсюдилася на весь світ.  Згаданий у матеріалі випадок у школі «Колумбайн» став першим масовим нападом учнів на школу, що отримав масштабний розголос. У квітні 1999-го року двоє підлітків запаслися вогнепальною зброєю та вибухівкою та прийшли до школи. Там вони вбили 12 учнів та вчителів, після чого наклали на себе руки. Ця подія дала поштовх для хвилі схожих злочинів на території США. Нагадаємо, що в Іркутській області рф чоловік вистрілив у начальника призовної комісії: що відомо. Заголовне фото - REUTERS Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Стрілянина в школі Іжевська: з'явились нові подробиці

Читать на русском

Названа точна кількість вбитих

Читать на русском
Стрілянина в школі Іжевська: з'явились нові подробиці

Названа точна кількість вбитих

26-го вересня невідомий чоловік у чорному одязі зайшов до школи №88 в Іжевську та влаштував стрілянину. Злочинець без розбору відкрив вогонь на ураження як по дорослим, так і по дітях. У підсумку він власноруч застрелився в одному з кабінетів. 

На ресурсі Reuters з’явилися нові подробиці щодо інциденту. До цього повідомлялося, що чоловік мав одяг з нацистською символікою. Є уточнення, що це була саме свастика. До свого самогубства він встиг вбити 13 людей, серед яких семеро дітей. також було поранено понад 20 людей. 

Зловмисником виявився Артем Казанцев – чоловікові було за тридцять років, а раніше він навчався саме у цій школі. Рашисти почали перевірку «зв’язків нападника з неонацистами». Проводяться обшуки місця проживання чоловіка, а також вивчається його оточення та інтереси. 

РосЗМІ також заявляють, що стрілець на обох пістолетах мав саморобні брелки. В один з них він зв’язав імена Ерік та Ділан, а в другий – напис «Колумбайн». Саме Ерік Гарріс та Ділан Кліболд влаштувала масове вбивство в школі «Колумбайн» в штаті Колорадо США. Після цього послідовувачів стрілянини стали називати «колумбайнерами», пишуть в рф. Поки важко сказати, чи дійсно злочини пов’язані, чи це лише спроба рф відвести очі від реальної причини. 

Знімок зброї нападника


Крім цього заявляється, що злочинець наніс написи «Ненависть» на обойми для пістолетів. При собі в нього був чималий боєзапас, який він не використав повністю. У зв’язку з цим згадали і стрілянину в політехнічному коледжі у 2018-му році, оскільки такий напис на футболці мав Владислав Росляков, що й вчинив тоді злочин. 

Фото написів на обоймах


Стрілянини в школах

За останні роки випадки масових розстрілів у школах стали фіксуватися дедалі частіше. Зазвичай їх здійснюють учні або випускники цих шкіл. Перші найгучніші випадки зафіксовані в США, після чого хвиля розповсюдилася на весь світ. 

Згаданий у матеріалі випадок у школі «Колумбайн» став першим масовим нападом учнів на школу, що отримав масштабний розголос. У квітні 1999-го року двоє підлітків запаслися вогнепальною зброєю та вибухівкою та прийшли до школи. Там вони вбили 12 учнів та вчителів, після чого наклали на себе руки. Ця подія дала поштовх для хвилі схожих злочинів на території США.

Нагадаємо, що в Іркутській області рф чоловік вистрілив у начальника призовної комісії: що відомо.

Заголовне фото - REUTERS

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.