"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Справа стосувалася електронного декларування
Суд закрив адміністративне провадження, яке стосується незадекларованої ділянки в окупованому Криму та конфлікт інтересів при голосуванні за рішення КСУ про скасування електронного декларування. Справу розглядали стосовно ексголови Конституційного суду Олександра Тупицького.
Таке рішення ухвалила суддя Голосіївського райсуду Києва Олександра Колдіна в четвер, 27 травня, передає Інформатор.
«Виробництво… закрити у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення», — заявила суддя.
Справу відкрили за ч. 4 ст. 172–6 та ч. 1 ст. 172–7 Адміністративного кодексу. Вона стосувалася конфлікту інтересів у Тупицького під час голосування за рішення КСУ з електронного декларування та недекларування ним земельної ділянки в окупованому Криму.
Нагадаємо, у кінці жовтня Конституційний суд ухвалив одне з найбільш одіозних рішень, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Це поставило під загрозу співпрацю з міжнародними партнерами. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора.
Пізніше Тупицького відсторонили від посади, а Верховна рада призначила нового главу КСУ. Відповідальність за брехню в деклараціях була відновлена 30 грудня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.