Стильний чоловічий годинник – як правильно вибрати: тренди літа-2023

Читать на русском

Вибір годинника для чоловіка: класика, мінімалізм, кежуал, вінтаж - всі нюанси

Читать на русском
Чоловічі годинники
Головне у годиннику - як він підкреслює вашу індивідуальність.

Вибір годинника для чоловіка: класика, мінімалізм, кежуал, вінтаж - всі нюанси

Годинник давно перестав бути приладом для вимірювання часу. Відноситися до нього можна як до прикраси, а іноді і витвору мистецтва. Годинник багато здатний розповісти про людину, її статус, смак і внутрішній світ. Саме тому годинник в Україні купують і носять, навіть незважаючи на відсутність у ньому явної практичної користі. У світі годинників є свої тренди. Вони відносно стійкі, але кожен сезон вносить деякі особливості. Ми зібрали головні особливості літніх трендів 2023 року, які можна враховувати чоловіком при виборі годинників. 

До речі, з чоловічим годинником у цьому сенсі набагато простіше, ніж з жіночим. Жінки при виборі годинника змушені враховувати масу нюансів, аж до кольору одягу, який поєднується з вишуканим механізмом на руці. Тренди літа-2023, на думку експертів, для чоловічого годинника є набагато простішими.

 

Мінімалізм 

Великі циферблати, помітні шрифти, химерні ремінці, зараз виглядають застарілими. У тренді – тонкий шкіряний ремінець будь-якого кольору, плоский корпус зі сталі або золота та циферблат середніх розмірів.

Цей тренд тримається вже кілька років і стає дедалі популярнішим. Rolex, Patek Philippe випускають цілі лінійки у мінімалістичному стилі. На знімку – мінімалістська новинка від Tissot.

Стильний чоловічий годинник – як правильно вибрати: тренди літа-2023 1

Класика

Класика, яка, як очевидно, завжди в моді, помітно помолодшала та стала більш демократичною. Зараз класичний годинник однаково сприймається і з діловим костюмом, і зі спортивним, надаючи і тому, і іншому відтінок елегантності.

При цьому інтерес до класичних годинників помітно зріс, тому вони з'явилися навіть у колекціях брендів, що позиціонують себе як молодіжні і екстравагантні. Показовий стильний класичний годинник з нової лінії Fossil.

До речі, уявлення про те, що хороша класика – це завжди дорого, теж вже не актуальні. Нині класичний стиль є на будь-якому ціновому рівні.

Стильний чоловічий годинник – як правильно вибрати: тренди літа-2023 2 

Casual

Кежуал – свіжий тренд, він впевнено обходить вінтаж, попит на який був ще декілька років тому. Це міський і буденний стиль, простота для нього важливіша за вишуканність.

Відмінна риса кежуал зараз – текстильні ремінці різних кольорових поєднань. Корпус при цьому може бути різним. Але найчастіше він прозорий або білий, сталевий чи алюмінієвий.

Цього сезону найбільш популярні чорні з червоним та сині ремінці із вкрапленнями інших кольорів, а також хакі.

За зовнішньої демократичності, годинник у стилі кежуал може дорого коштувати. Відіграє роль зокрема зростаючий попит. Але вони справді милі.

Стильний чоловічий годинник – як правильно вибрати: тренди літа-2023 3 

Мілітарі

Безперечно, цей стиль зараз є трендовим в Україні. Його навіть не варто описувати - це масивний годинник з металу або пластику, з брутальними формами. Переважні кольори – чорний та хакі.

У таких годинниках зазвичай є одна або кілька незвичних функцій – вони протиударні, водонепроникні, налаштовуються за радіосигналом або мають компас. При всій різноманітності рішень, у стилю мілітарі є безумовний лідер - колекція G-Shock від Casio.

Стильний чоловічий годинник – як правильно вибрати: тренди літа-2023 4

Щоб обрати годинник, зараз не обов'язково ходити по магазинах. Для цього є онлайн-майданчики, наприклад, secunda.com.ua. При цьому експерти радять враховувати тренди, але не надавати їм вирішального значення. Важливо пам'ятати, що найголовніше – ваша індивідуальність. Тому при виборі годинника важливо прислухатися до своїх відчуттів. Часто кажуть, що людину тягне до тих чи інших годин. Цей ось незрозумілий потяг може стати вирішальною підставою для їх покупки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.