Головна
Україна
13:32, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Щоб завдати нового ракетного удару по Україні росії необхідний приблизно тиждень. Саме за такий термін країна-агресор може підготуватися до атаки. Таку думку в ефірі телемарафону висловив представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. “Нас намагаються зламати, занурити в темряву і холод в період війни і змусити до перемовин на умовах агресора. Цього насправді не вийде, ми розуміємо що періодичність – це приблизно тиждень. Тобто, це той період, який потрібен, щоб підготуватися до наступного масованого ракетного удару”, - заявив Андрій Юсов. За його словами насамперед існує загроза для прифронтових міст. Це - Запоріжжя, Харків, Миколаїв та Херсон. “На жаль. це ті міста, куди С-300 добивають. Україна працює над захистом цивільної інфраструктури і мирного населення, але розуміємо, що ворог попри всю свою недолугість є серйозним, озброєним, масовим. Тому, на жаль, ракетний терор ще може тривати”, - додав Юсов. Яку зброю використовує рф  23 листопада російські окупаційні війська випустили 67 крилатих ракет та до 10 ударних БПЛА "Ланцет". 51 ракету та 5 зазначених безпілотників Сили оборони України збили. росія почала застосовувати проти України безпілотники "Ланцет" тому, що виготовляє їх. Раніше їх використання було менше, а зараз набагато частіше. Це баражуючий боєприпас, він призначений для знищення техніки.   Нагадаємо, 23 листопада відбулась сьома масована терористична атака на енергетичні об’єкти України. Через обстріл енергетичної інфраструктури та відсутність напруги в контактній мережі на деяких ділянках обмежили маршрут низки потягів.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У розвідці розповіли, скільки часу треба рф для підготовки нового ракетного удару

Читать на русском

Росія ймовірно готуватиме нові ракетні атаки

Читать на русском
У розвідці розповіли, скільки часу треба рф для підготовки нового ракетного удару
Країна агресор знищує українську інфрастрктуру та вбиває громадян

Росія ймовірно готуватиме нові ракетні атаки

Щоб завдати нового ракетного удару по Україні росії необхідний приблизно тиждень. Саме за такий термін країна-агресор може підготуватися до атаки.

Таку думку в ефірі телемарафону висловив представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

“Нас намагаються зламати, занурити в темряву і холод в період війни і змусити до перемовин на умовах агресора. Цього насправді не вийде, ми розуміємо що періодичність – це приблизно тиждень. Тобто, це той період, який потрібен, щоб підготуватися до наступного масованого ракетного удару”, - заявив Андрій Юсов.

За його словами насамперед існує загроза для прифронтових міст. Це - Запоріжжя, Харків, Миколаїв та Херсон.

“На жаль. це ті міста, куди С-300 добивають. Україна працює над захистом цивільної інфраструктури і мирного населення, але розуміємо, що ворог попри всю свою недолугість є серйозним, озброєним, масовим. Тому, на жаль, ракетний терор ще може тривати”, - додав Юсов.

Яку зброю використовує рф 

23 листопада російські окупаційні війська випустили 67 крилатих ракет та до 10 ударних БПЛА "Ланцет". 51 ракету та 5 зазначених безпілотників Сили оборони України збили.

росія почала застосовувати проти України безпілотники "Ланцет" тому, що виготовляє їх. Раніше їх використання було менше, а зараз набагато частіше. Це баражуючий боєприпас, він призначений для знищення техніки.  

Нагадаємо, 23 листопада відбулась сьома масована терористична атака на енергетичні об’єкти України. Через обстріл енергетичної інфраструктури та відсутність напруги в контактній мережі на деяких ділянках обмежили маршрут низки потягів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.