Головна
Україна
Політика
23:59, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Народними депутатами від "Слуги народу" замість новопризначеного генпрокурора Андрія Костіна і судді Конституційного суду Ольги Совгирі стануть Артем Михайлюк та Олександр Васюк. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Центральної виборчої комісії (ЦВК). "ЦВК визнала обраними народними депутатами Артема Михайлюка та Олександра Васюка.27 липня Комісія отримала постанови ВР про дострокове припинення повноважень Андрія Костіна та Ольги Совгирі. Вони написали заяви про складення депутатських повноважень.Тож обраними народними депутатами комісія визнала наступних у списку Артема Михайлюка та Олександра Івасюка", - йдеться в повідомленні. Що відомо про нових народних обранців Артем Михайлюк є IT-менеджером і бізнес-тренером, співзасновник і колишній CEO Helsi.me (сервіс електронного запису на прийом до лікаря). Такожочолював благодійний фонд "Серце до серця". Олександр Васюк був координатором правників команди Володимира Зеленського під час президентської кампанії 2019 року. Є виконавчим директором "Асоціації розвитку суддівського самоврядування України". Керівник "Української асоціації штучного інтелекту та робототехніки". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Стало відомо, хто займе місце в Раді замість Костіна і Совгирі

Читать на русском
Стало відомо, хто займе місце в Раді замість Костіна і Совгирі

Вони були наступними у списку "Слуги народу"

Народними депутатами від "Слуги народу" замість новопризначеного генпрокурора Андрія Костіна і судді Конституційного суду Ольги Совгирі стануть Артем Михайлюк та Олександр Васюк.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Центральної виборчої комісії (ЦВК).

"ЦВК визнала обраними народними депутатами Артема Михайлюка та Олександра Васюка. 27 липня Комісія отримала постанови ВР про дострокове припинення повноважень Андрія Костіна та Ольги Совгирі. Вони написали заяви про складення депутатських повноважень. Тож обраними народними депутатами комісія визнала наступних у списку Артема Михайлюка та Олександра Івасюка", - йдеться в повідомленні. 

Що відомо про нових народних обранців

Артем Михайлюк є IT-менеджером і бізнес-тренером, співзасновник і колишній CEO Helsi.me (сервіс електронного запису на прийом до лікаря). Також очолював благодійний фонд "Серце до серця".

Олександр Васюк був координатором правників команди Володимира Зеленського під час президентської кампанії 2019 року. Є виконавчим директором "Асоціації розвитку суддівського самоврядування України". Керівник "Української асоціації штучного інтелекту та робототехніки".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.