"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Пригожин з усіх сил намагався врятувати своє терористичне угрупування
Очільник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин намагався відновити свою приватну військову кампанію в Африці після того, як його найманці припинили участь у війні в Україні. Він вирушив до Малі, але не пробув там і тижня.
Як повідомив ряд Telegram-каналів, така активність Пригожина пов'язана з керівником 161-го центру підготовки спеціалістів ГРУ Андрієм Авер'яновим. Представник силового відомства росії почав розробляти комплекс заходів з заміщення найманців "Вагнера" на інших бійців в Африці.
Зазначається, що у планах було створення окремого армійського корпусу чисельністю понад 20 тисяч осіб. Саме цей контингент повинні були відправити до Африки. Проте Пригожин намагався не дати втілити ці плани. Саме тому він розпочав активну медіакомпанію, оголосивши, що нігерійці попросили допомоги саме у "Вагнера".
Російська ПВК "Редут", яка підконтрольна олігархам та друзям володимира путіна Геннадію Тимченку та Олегу Дерипасці, почала вербувати найманців, щоб відправити їх в Африку і Сирію. Вони повинні витіснити звідти вагнерівців Пригожина. Кінцева мета цієї акції - замінити Пригожина на Дерипаску.
Але вагнерівці обіцяли "відстояти свою Африку". Проте після загибелі Пригожина у них навряд чи це вийде. Нагадаємо, що раніше бойовики "Вагнера" встановлювали "кишенькове керівництво" на африканському континенті, допомагаючи збагачуватись "потрібним людям" на алмазах та інших цінних корисних копалинах.
Раніше Інформатор писав, що ПВК "Вагнер" Пригожина визнають терористичною організацією у Британії. Також повідомляли, що у Білорусі зменшується присутність найманців ПВК "Вагнер".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.