«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Це звернення було опубліковане у сьому річницю підписання угод
Посольство США у Києві звернулося до РФ з вимогою повністю виконати свої зобов'язання з мирного врегулювання на Донбасі. Це звернення було опубліковане у сьому річницю підписання Мінських домовленостей.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу посольства США .
"У сьому річницю підписання Мінського протоколу ми закликаємо Росію повністю виконати свої мінські зобов'язання, зокрема дозволити ОБСЄ здійснювати спостереження на російсько-українському кордоні і звільнити незаконно затриманих осіб", - йдеться у повідомленні.
У посольстві зазначили, що Росія повинна вивести свої озброєння і сили, а потім повернути Україні повний контроль над її міжнародно визнаними кордонами.
"Росія повинна взяти на себе відповідальність за припинення конфлікту, який розпочатий нею на сході України ", - повідомили у посольстві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .