Головна
Україна
03:29, 7 Травня
Информатор UA

Интро

За такі гроші будь-який росіянин може продати і всю країну, не кажучи вже про кілька хакерів. Спікер Держдепартаменту США Нед Прайс повідомив, що Штати виплачуватимуть до 15 млн доларів за дані про групу рашистських хакерів Conti. Вона звинувачується у шкідливих діях у всьому світі. Про це рішення повідомляє Reuters. За даними Прайса, ФБР підрахувало, що понад 1000 жертв віддали вимагачам з цього угруповання 150 млн доларів. Люди від них постраждали у всьому світі. Пропонуючи цю нагороду, Сполучені Штати демонструють свою відданість захисту потенційних жертв програм-вимагачів у всьому світі від кіберзлочинців, - заявив він. Якщо говорити конкретніше, за ідентифікацію чи інформацію про місцезнаходження лідерів групи пропонується 10 млн доларів. Також 5 млн доларів заплатять за дані, які призведуть до арешту хоч когось, хто співпрацює з Conti або є її частиною. Окремо варто зазначити, що Conti - це не тільки купка потвор, що крадуть гроші у довірливих або наляканих людей. Вони також погрожували, що атакуватимуть ворогів кремля, які негативно реагуватимуть на вторгнення рф в Україну. Хто б сумнівався, що такі тварюки підуть за путлером. Нагадаємо, що ви можете допомогти закликати світ евакуювати українців із Маріуполя. Підпишіть петицію! Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

США заплатить 15 млн доларів за дані про хакерів-вимагачів з рф

Читать на русском
США заплатить 15 млн доларів за дані про хакерів-вимагачів з рф

Непоганий стимул для і без того корисної справи

За такі гроші будь-який росіянин може продати і всю країну, не кажучи вже про кілька хакерів.

Спікер Держдепартаменту США Нед Прайс повідомив, що Штати виплачуватимуть до 15 млн доларів за дані про групу рашистських хакерів Conti. Вона звинувачується у шкідливих діях у всьому світі. Про це рішення повідомляє Reuters.

За даними Прайса, ФБР підрахувало, що понад 1000 жертв віддали вимагачам з цього угруповання 150 млн доларів. Люди від них постраждали у всьому світі.

«Пропонуючи цю нагороду, Сполучені Штати демонструють свою відданість захисту потенційних жертв програм-вимагачів у всьому світі від кіберзлочинців», - заявив він.

Якщо говорити конкретніше, за ідентифікацію чи інформацію про місцезнаходження лідерів групи пропонується 10 млн доларів. Також 5 млн доларів заплатять за дані, які призведуть до арешту хоч когось, хто співпрацює з Conti або є її частиною.

Окремо варто зазначити, що Conti - це не тільки купка потвор, що крадуть гроші у довірливих або наляканих людей. Вони також погрожували, що атакуватимуть ворогів кремля, які негативно реагуватимуть на вторгнення рф в Україну. Хто б сумнівався, що такі тварюки підуть за путлером.

Нагадаємо, що ви можете допомогти закликати світ евакуювати українців із Маріуполя. Підпишіть петицію!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.