США заборонили продавати смартфони Google Pixel

Читать на русском

Заборона набуде чинності через 60 днів

Читать на русском
США заборонили продавати смартфони Google Pixel

Заборона набуде чинності через 60 днів

Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) заборонила на території країни продаж смартфонів компанії Google. Під забороною опинилися навіть нові Pixel 6 та Pixel 6 Pro. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на рішення комісії .

У рішенні йдеться, що компанія Google "порушила розділ 337 Закону про тарифи 1930 з поправками". Простіше кажучи, Google звинуватили у порушенні патентів, що належать компанії Sonos. Рішення комісії змушує Google припинити виробництво та доставку продуктів, вироблених за кордоном та імпортованих до штатів, що порушують патенти Sonos. Сюди входять колонки Nest, пристрої Chromecast та смартфони Pixel.

Рішення набуде чинності через 60 днів. Проте Президент США Байден може ветувати рішення. Таке вже було 2013 року, коли президент Обама наклав вето на заборону ITC на продаж iPhone 4 та iPad. Тоді на Apple за порушення авторських прав позов подала Samsung. Sonos подала до суду на Google у 2020 році, заявивши, що Google скористалася своїм партнерством із компанією, щоб використати інтелектуальну власність Sonos у продуктах Google. Серед цих патентів є той, який дозволяє динамікам Sonos підключатися бездротовою мережею. Google, як і слід очікувати, відкинув претензії та подав зустрічний позов, стверджуючи, що Sonos порушив свої патенти.

Патенти Sonos, які, за твердженням компанії, Google використовувала без дозволу, дозволяють користувачам легко налаштовувати пристрій Sonos, який керує домашніми аудіосистемами, сполученням декількох динаміків, незалежним регулюванням гучності різних динаміків і стереофонічним сполученням динаміків.

"Існує ймовірність того, що Google зможе погіршити або виключити функції продукту таким чином, щоб обійти заборону на імпорт, введений ITC. Як альтернативу Google може - як це вже зробили інші компанії - виплатити справедливі роялті за технології, які вона незаконно привласнила", - кажуть у компанії.

Раніше ми повідомляли, що смартфон Google Pixel 6 іноді сам телефонує контактам із записника .

Також писали про те, що Google скасовує попереднє замовлення на Pixel 6 і не повертає гроші .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.