США з Україною до перемоги: Міністр оборони США Остін зустрівся із Зеленським у Києві

Читать на русском

Міністр оборони США Ллойд Остін вже провів зустріч з президентом Володимиром Зеленським перед тим, як вирушить на 17-е засідання контактної групи з питань оборони України

Читать на русском
Зеленський, Остін
Ллойд Остін зустрівся із Зеленським

Міністр оборони США Ллойд Остін вже провів зустріч з президентом Володимиром Зеленським перед тим, як вирушить на 17-е засідання контактної групи з питань оборони України

Міністр оборони США Ллойд Остін у Києві зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Він приїхав висловити "непохитну підтримку США Україні". США зобов'язались виконувати та забезпечувати довгострокові оборонні потреби нашої країни. 

Про це він повідомив у своєму офіційному профілі в соцмережі X. За його словами, окрім американців, також і союзники з інших держав хочуть запевнити Україну про підтримку.

"Я мав честь зустрітися з президентом Володимиром Зеленським сьогодні в Києві, щоб підтвердити непохитну підтримку України з боку Сполучених Штатів. Ми, разом з нашими союзниками і партнерами, продовжуватимемо підтримувати нагальні потреби України на полі бою та довгострокові оборонні потреби", - написав він. 

Остін у Києві

Ллойд Остін прибув до Києва 20 листопада. Він планував провести перемовини з найвищим керівництвом України. Він приїхав аби передати сигнал від сполучених штатів, що США не кинуть Україну самою у боротьбі проти росії. 

"Я тут сьогодні, щоб передати важливе послання - Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть Україну в її боротьбі за свободу проти російської агресії, як зараз, так і в майбутньому", - заявив він.

У міністерстві оборони США також розповіли, що цього тижня Остін проведе 17-е засідання контактної групи з питань оборони України. Там буде вирішуватись майбутня координація з міжнародної підтримки України в якій приймуть представники 50 країн світу.

Зеленський про скорочення запасів боєприпасів

Володимир Зеленський відзначав декілька днів тому, що західні союзники скоротили постачання артилерійських снарядів калібру 155 мм Україні. За його словами, це може бути спричинено тим, що тепер вони потрібні також і в конфлікті між Ізраїлем та ХАМАС. Він зазначив, що союзники зараз мають спорожнілі склади та тому зараз виникають складнощі у передачі боєприпасів. 

"Це не те, що США сказали: ми нічого Україні не даємо. Ні. Просто кожен воює сам. Це життя. Я не кажу, що це позитивно, але це життя, і ми маємо захищати те, що належить нам", — заявив Зеленський.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.