США намагається уникнути Третьої світової війни – Білий дім

Читать на русском

Джо Байден, у контексті війни РФ й України, має три ключові пріоритети

Читать на русском
Джон Кірбі
Кірбі наголосив, що не варто втягувати у війну США та інші країни НАТО

Джо Байден, у контексті війни РФ й України, має три ключові пріоритети

Координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі розповів, що у президента Джона Байдена, в контексті повномасштабної війни в Україні, є три ключові пріоритети.

За його словами першим з них є підтримка України. Підтверджує це прийняття нового пакету допомоги. Другий – це підтримка союзників по НАТО, а третій – недопущення початку Третьої світової війни. Повідомляє видання "РБК".

"Ми збільшили нашу присутність до 100 тисяч військових лише на Європейському континенті та утримуємо їх там, щоб захистити (союзників – ред.) та бути певними, що ми виконуємо наші зобов’язання стосовно східного флангу НАТО", – сказав Кірбі.

Він додав, що втягування у війну Сполучених Штатів та інших країн НАТО не лише не відповідає інтересам національної безпеки США, а насамперед шкодить Україні. Також це погано для населення Європи і російського народу.

Ще Карбі зазначив, що США не мають наміру диктувати Україні куди саме завдавати ударів. За його словами, Америка постачає зброю та навчає бійців, а Україна сама вирішує як їм проводити військові операції.

"Сполучені Штати і публічно, і в приватному порядку чітко наголошували, що не підтримують атаки всередині росії, особливо з використанням наданого США озброєнням. Ми не хочемо, щоб ця війна поширилася. Ми не хочемо ескалації", – резюмував представник Білого дому.

Раніше Інформатор писав, що екскандидатка у президенти Франції Ле Пен заявила, що перемога України у війні означатиме Третю світову. Також повідомляли, що США розслідують можливе використання американського озброєння під час нальоту на Білгород. Ще говорили, що сенатор США на зустрічі з Зеленським назвав смерть росіян "найкращим капіталовкладенням Америки".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.