«Напиши» - це інтимний діалог з тими, хто залишився на самоті з величезною відстанню до тих, кого вони люблять. Чуттєва та влучна історія про підтримку, близькість і силу простих слів у складні часи, коли вас розділяють кілометри, кордони та різні світи.
План прийому біженців є складовою великомасштабного пакету з надання гуманітарної допомоги нашій країні
Сполучені Штати готові прийняти до 100 тисяч біженців. Це дозволить українцям врятуватися від російської агресії.
Про це повідомив президент США Джозеф Байден,передає Інформатор .
"Сьогодні я оголосив, що США приймуть до 100 000 українців та інших біженців, які рятуються від агресії Росії. Ми зосереджені на возз'єднанні сімей та наданні притулку тим, хто у небезпеці", - сказав Байден.
Нагадаємо, більше 300 дітей з України відправили на лікування до Європи, США та Канади. Крім того, у Відні відкрили два центри для біженців з України.
Також Інформатор писав, що в Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.