RU
Головна
Шоу-біз
12:04, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Популярний стрімінговий музичний сервіс Spotify вимкнув функцію випадкового перемішування треків (shuffle). Ця функція була доступна за умовчанням у всіх релізах музикантів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Variety. . Це сталося після відповідного звернення британської співачки Адель. Багато хто вважає, що музичні альбоми в класичному розумінні пішли в минуле і поступилися місцем стрімінговим сервісам. Проте музиканти із цим не згодні. Співачка Адель попросила Spotify видалити клавішу "перемішати" для нового альбому . Адель заявила, що прослуховування пісень у випадковому порядку порушує логіку альбому. У відповідь Spotify відключив функцію не тільки у альбомі Адель, а й у релізах решти музикантів. У Spotify заявили, що функція "перемішати" більше не працюватиме за умовчанням, але залишиться на платформі. Її можна увімкнути на екрані Зараз грає. У плейлистах кнопка доступна за замовчуванням, як раніше. Адель у своєму Twitter-акаунті подякувала Spotify за нововведення, на що сервіс відповів їй у реплаях: Що завгодно заради тебе. Anything for you 🙏✨ Spotify (@Spotify) November 21, 2021 Раніше ми повідомляли, що у додатку Spotify з'явилися тексти пісень. Також писали про те, що ABBA вперше за 40 років випустила новий альбом . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Spotify на прохання Адель прибрав кнопку перемішування треків

Читать на русском
Spotify на прохання Адель прибрав кнопку перемішування треків

Функція залишиться на платформі, але працюватиме не за замовчуванням

Популярний стрімінговий музичний сервіс Spotify вимкнув функцію випадкового перемішування треків (shuffle). Ця функція була доступна за умовчанням у всіх релізах музикантів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Variety. .

Це сталося після відповідного звернення британської співачки Адель. Багато хто вважає, що музичні альбоми в класичному розумінні пішли в минуле і поступилися місцем стрімінговим сервісам. Проте музиканти із цим не згодні. Співачка Адель попросила Spotify видалити клавішу "перемішати" для нового альбому «30». Адель заявила, що прослуховування пісень у випадковому порядку порушує логіку  альбому. У відповідь Spotify відключив функцію не тільки у альбомі Адель, а й у релізах решти музикантів.

У Spotify заявили, що функція "перемішати" більше не працюватиме за умовчанням, але залишиться на платформі. Її можна увімкнути на екрані «Зараз грає». У плейлистах кнопка доступна за замовчуванням, як раніше. Адель у своєму Twitter-акаунті подякувала Spotify за нововведення, на що сервіс відповів їй у реплаях: «Що завгодно заради тебе».

 

Раніше ми повідомляли, що у додатку Spotify з'явилися тексти пісень. Також писали про те, що ABBA вперше за 40 років випустила новий альбом .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.