Це історія про сучасних жінок, які самі обирають, з ким їм бути і вкотре нагадують чоловіку: час змінювати себе, а не намагатися змінити її. Дівчата, цей трек — про вас і для вас: вмикайте гучніше та відчуйте власну силу!
При цьому, 30% життям задоволені, а 70% - ні
З трьох українців життям задоволений тільки один. Двоє залишаються незадоволені якістю свого життя.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дослідження індексу задоволеності життям в Україні RBGroup.
На графіку чітко видно, що індекс невдоволення "плаває" в межах від 45 до 70%, а показник задоволеності - від 25 до 45%.
Індекс розраховується як різниця суми позитивних і середніх оцінок і суми негативних оцінок.
Емпіричною базою для розрахунку індексу є дані щомісячних опитувань за репрезентативною загальнонаціональною вибіркою (за статтю, віком, типом населеного пункту і областю проживання).
Опитування проводилися по всій території України з серпня 2014 року, за винятком Криму, і Донецької і Луганської областей.
Раніше Інформатор повідомляв, що глава фракції СН Давид Арахамия заявив,що відпочивав на Мальдівах за 80 доларів на добу. Скільки насправді коштує ніч в модному готелі.
Також повідомлялося, що глава Конституційного суду України Олександр Тупицький з 6 по 13 січня відпочивав в ОАЕ, де орендував віллу за 300 тисяч гривень на добу .