RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
11:38, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Міжнародний альянс працівників театральної сцени, техніків кіно, художників і суміжних працівників (IATSE) майже в повному складі проголосував за страйк проти поганих умов праці. Про це повідомляє APNews,- передає Інформатор . Загалом такий вибір зробили майже 99% зареєстрованих учасників, що складає 52 706 осіб. Страйк учасники хочуть провести в найближчі вихідні. Якщо це станеться, то це буде вперше за 128 років. Наразі працівники скаржаться на низьку зарплату, відсутність гарантованих перерв і нормованого робочого дня. Все це стосується техніків і інших закулісних працівників таких студій, як Netflix, Apple TV, Amazon і інших. Трирічний контракт з робочими добіг кінця у липні. IATSE розпочав переговори з Альянсом кіно- і телевізійних продюсерів, які виступали від імені студій і стрімінга. Одразу після того, як 19 вересня , Тед Лассо і Королівський гамбіт отримали премію , переговори закінчилися. Представники IATSE вважають, що незважаючи на доходи і вартість акцій, медіакорпорації не в змозі забезпечити закулісних працівникам адекватні умови праці. Мова йде навіть не про високі зарплати, а про прості потреби, на зразок нормального сну, пільг і прожиткового мінімуму. Альянс продюсерів заявив, що угоду можна укласти, але для цього потрібна сумлінна робота з обох сторін. Якщо простіше, то ніякої конкретики ніхто не дав. Швидше за все, якщо до вихідних представники IATSE не зможуть отримати ніяких гарантій на поліпшення, то нас чекає мітинг, а проекти згаданих компаній можуть сповільнитися через це. Нагадаємо, Netflix нещодавно отримав українську версію сайту і додатку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал на Viber можна тут .

Співробітники Netflix, Apple TV, Amazon і інших студій збираються вийти на страйк через погані умови роботи

Читать на русском
Співробітники Netflix, Apple TV, Amazon і інших студій збираються вийти на страйк через погані умови роботи

Всі працівники, які відповідають за процеси «з-за лаштунків», вимагають змін за багатьма пунктами

Міжнародний альянс працівників театральної сцени, техніків кіно, художників і суміжних працівників (IATSE) майже в повному складі проголосував за страйк проти поганих умов праці. 

Про це повідомляє APNews,- передає Інформатор .

Загалом такий вибір зробили майже 99% зареєстрованих учасників, що складає 52 706 осіб. Страйк учасники хочуть провести в найближчі вихідні. Якщо це станеться, то це буде вперше за 128 років.

Наразі працівники скаржаться на низьку зарплату, відсутність гарантованих перерв і нормованого робочого дня. Все це стосується техніків і інших закулісних працівників таких студій, як Netflix, Apple TV, Amazon і інших.

Трирічний контракт з робочими добіг кінця у липні. IATSE розпочав переговори з Альянсом кіно- і телевізійних продюсерів, які виступали від імені студій і стрімінга. Одразу після того, як 19 вересня «Корона», «Тед Лассо» і «Королівський гамбіт» отримали премію «Еммі», переговори закінчилися.

Представники IATSE вважають, що незважаючи на доходи і вартість акцій, медіакорпорації не в змозі забезпечити закулісних працівникам адекватні умови праці. Мова йде навіть не про високі зарплати, а про прості потреби, на зразок нормального сну, пільг і прожиткового мінімуму. 

Альянс продюсерів заявив, що угоду можна укласти, але для цього потрібна «сумлінна робота з обох сторін». Якщо простіше, то ніякої конкретики ніхто не дав. Швидше за все, якщо до вихідних представники IATSE не зможуть отримати ніяких гарантій на поліпшення, то нас чекає мітинг, а проекти згаданих компаній можуть сповільнитися через це.

Нагадаємо,  Netflix нещодавно отримав українську версію сайту і додатку. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал на Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.