У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Градус знизиться тільки з понеділка
Спека 17-18 липня в Україні протримається. Протягом дня в більшості областей України + 30 + 35 градусів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост синоптикині Наталії Діденко в Facebook.
Найдовше спека протримається на сході і півдні країни.
У Києві 17-18 липня буде спекотно, + 32 + 34 градуси, можливі локальні дощі.
У понеділок Київ відчує перші ознаки зміни повітряних мас, вдень передбачається + 28 + 30 градусів. А у вівторок в столиці послаблення спеки до + 25 + 28 градусів.
У понеділок відчутне послаблення спеки прорветься у західні області, а у вівторок, 20 липня прохолода пошириться далі країною.
Раніше Інформатор повідомляв, що синоптики розповіли, де в Україні пройдуть дощі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .