RU
Головна
Україна
Кримінал
17:52, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України запобігла серії терактів, які в Закарпатській області планувала країна-агресор. У результаті цього засудять агента спецслужб Російської Федерації. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу СБУ. Планувався підпал Генконсульства сусідньої країни й замовне вбивство громадського діяча. Мета - дискредитація України на міжнародній арені. СБУ встановила особу організатора злочинів. Він ховається на території РФ, його розшукують. Ним став уродженець Луганської області, завербований спецслужбами РФ для розвідувально-підривної діяльності проти України. За завданням "кураторів" він планував підпалити будівлю закордонної дипломатичної установи, декілька автомобілів з іноземною реєстрацією й пошкодити історичну пам'ятку на території Закарпаття. А також підшукував виконавця для вбивства місцевого громадського діяча за 30 тисяч доларів. Крім того, агент "зливав" спецслужбам РФ секретні відомості про військові об'єкти на території регіону. Матеріали кримінального провадження направили до суду, зокрема, обвинувальний акт щодо організатора за: ч. 1 ст. 111 (державна зрада); ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 258; ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Раніше Інформатор повідомляв, що планував теракт в Україні: в Сєвєродонецьку судитимуть агента ФСБ. Нагадаємо, в Україні з початку року намагалися скоїти три теракти. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Спецслужби РФ планували кілька терактів на Закарпатті

Читать на русском
Спецслужби РФ планували кілька терактів на Закарпатті

Терористичні акти планувалися на пограниччі західного регіону України

Служба безпеки України запобігла серії терактів, які в Закарпатській області планувала країна-агресор. У результаті цього засудять агента спецслужб Російської Федерації.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу СБУ.

Планувався підпал Генконсульства сусідньої країни й замовне вбивство громадського діяча. Мета - дискредитація України на міжнародній арені.

СБУ встановила особу організатора злочинів. Він ховається на території РФ, його розшукують.

Ним став уродженець Луганської області, завербований спецслужбами РФ для розвідувально-підривної діяльності проти України.

За завданням "кураторів" він планував підпалити будівлю закордонної дипломатичної установи, декілька автомобілів з іноземною реєстрацією й пошкодити історичну пам'ятку на території Закарпаття.

А також підшукував виконавця для вбивства місцевого громадського діяча за 30 тисяч доларів.

Крім того, агент "зливав" спецслужбам РФ секретні відомості про військові об'єкти на території регіону.

Матеріали кримінального провадження направили до суду, зокрема, обвинувальний акт щодо організатора за:

  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
  • ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 258;
  • ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Раніше Інформатор повідомляв, що планував теракт в Україні: в Сєвєродонецьку судитимуть агента ФСБ.

Нагадаємо, в Україні з початку року намагалися скоїти три теракти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.