"Зараз ми перебуваємо в ситуації, коли Україна займає сильні позиції у військовому, політичному та економічному плані. Тому я вважаю, що Європі час зв'язатися з керівництвом Росії, а точніше з президентом Путіним, для проведення дипломатичних переговорів"
Я не хочу нав’язувати емоції — нехай кожен проживе цей трек по-своєму: хтось згадає перше кохання, хтось своє розставання, а хтось просто відчує щось близьке.
Спецпідрозділи Нацгвардії почали озброювати за стандартами НАТО
У Національній гвардії України почали переозброєння деяких підрозділів відповідно до натівських стандартів.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Нацгвардії.
"Зараз окремий загін спеціального призначення Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56 ? 45 мм", - йдеться у повідомленні.
Таке переозброєння дозволяє більш органічно здійснити перехід на якісно новий рівень виконання бойових завдань і логістичного забезпечення військових формувань, які стримують зовнішню збройну агресію.
Нагадаємо, що в Донецькій області виникла пожежа після обстрілу бойовиків.
Раніше Інформатор писав, що російські найманці порушили режим повного припинення вогню.