Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Окрім українського супутника до космосу відправили ще 104 апарати
У четвер, 13 січня, космічна компанія SpaceX, засновником якої є Ілон Маск, провела черговий запуск супутників у космос. Окрім інших апаратів, цього разу на борту ракети Falcon 9 був український супутник «СІЧ-2-1».
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-аккаунт компанії.
Ракета стартувала о 17:25 за київським часом із космодрому 40 (SLC-40) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді. Ракета-носій першого ступеня Falcon 9 раніше запускала Crew Demo-2, ANASIS-II, CRS-21, Transporter-1 та п'ять місій Starlink. Ця місія отримала назву Transporter-3, і це вже третя місія із запуску малих супутників.
Через 2 хвилини і 25 секунд від ракети відокремився перший ступінь і попрямував до Землі, а через 3 хвилини і 55 секунд від другого ступеня відокремився носовий обтічник. Через 8 хвилин і 25 секунд польоту SpaceX посадив перший ступінь Falcon 9 у зоні приземлення 1 (LZ-1) на станції космічних сил на мисі Канаверал.
Нагадаємо, нинішня версія ракети Falcon 9 Block 5 теоретично може повторно використовуватися до 10 разів із проміжними технічними оглядами і до 100 разів — із частковою заміною деталей першого ступеня. Компанія SpaceX ловить стулки обтічника за допомогою спеціальних кораблів Ms.Tree та Ms.Chief з великою натягнутою сіткою.
Відстикування супутників від другого ступеня почалося через 59 хвилин і 38 секунд польоту. Український супутник "СІЧ-2-1" успішно відстикувався через 1 годину, 23 хвилини та 8 секунд у небі над Гренландією. Таким чином, Україна повернула собі статус космічної держави, з чим ми й вітаємо.
Раніше ми повідомляли, що КБ "Південне" розпочало розробку дрону-камікадзе.
Також писали про те, що в Канаді супутниковий інтернет Starlink працює із перебоями через котів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.