Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Наступний запуск ракети має відбутися 21 грудня
Космічна компанія SpaceX, засновником якої є бізнесмен Ілон Маск, провела два запуски ракет Falcon 9 за 15 годин . Таким чином у космос відправили одразу дві партії космічних апаратів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-аккаунт компанії.
Першими до космосу відправили партію супутників для роздачі інтернету Stralink. Запуск ракети Falcon 9, на борті якої було 52 супутники, відбувся 18 грудня о 14:41 за київським часом. Ракета стартувала з космічного стартового комплексу 4 Схід (SLC-4E) на базі космічних сил Ванденберг у Каліфорнії.
Це був перший випадок, коли перший щабель Falcon 9 виконав 11 політ. Раніше цей ступінь підтримував першу демонстраційну місію екіпажу Dragon, RADARSAT Constellation Mission, SXM-7, а тепер і 8 місій Starlink. Приблизно через 8 хвилин після запуску перший ступінь ракети приземлився на плавучу платформу Of Course I Still Love You в Атлантичному океані.
Другий запуск відбувся 19 грудня о 05:58 за київським часом. Ракета із супутником Turksat 5B стартувала з космічного стартового комплексу 40 (SLC-40) на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді.
Після запуску перший щабель ракети також успішно приземлився на плавучу платформу A Shortfall of Gravitas. Це був третій запуск та посадка цієї ракети-носія, яка раніше підтримувала запуск CRS-22 та Crew-3.
Через майже 35 хвилин після старту від ракети відокремився супутник Turksat 5B і попрямував на геостаціонарну перехідну орбіту. Таким чином компанія змогла провести два запуски за 15 годин. Примітно, що наступний запуск ракети запланований на вівторок, 21 грудня. Це буде місія із поповнення запасів МКС.
Раніше ми повідомляли, що зонд NASA «Паркер» вперше увійшов в атмосферу Сонця .
Також писали про те, що у NASA зайнялися очищенням світового океану від розливів нафти .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .