«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Попит на пристрої занадто великий
Фінансовий директор Sony Хірокі Тоток безпосередньо заявив під час бесіди з інвесторами, що дефіцит консолей PlayStation 5 триватиме до 2022-го року.
Про це повідомляє Bloomberg,- передає Інформатор
Ситуація з дефіцитом консолей на ринку триває вже давно. Проблема утворилася через масову нестачу напівпровідників, яка призвела до скорочення виробництва. Після виходу PlayStation 5 виявилося, що попит дуже великий, перші доступні партії розкупили майже відразу, а можливості швидко поповнити запаси просто не було.
Наразі попит все ще перевищує пропозицію. За словами Хірокі Тоток на бесіді з інвесторами, проведеній після оголошення квартального звіту компанії,навіть збільшення постачання вже не виправить ситуацію до 2022-го року.
«Я не думаю, що попит знизиться за цей рік, навіть якщо ми зможемо поставити більше пристроїв в цьогоріч та зібрати більше до наступного. Поставки просто не встигатимуть за попитом», - Хірокі Тоток.
На 31 березня постачання консолей нового покоління від Sony склали 7,8 млн одиниць. За новий фіскальний рік компанія розраховує відвантажити ще 14,8 млн консолей.
Нагадаємо, що на Sony раніше подали до суду за те, що компанія створює монополію на цифровому ринку відеоігор.Все через те, що вона відмовилася продавати коди для ігор власного виробництва іншим цифровим магазинам, залишивши можливість купувати їх тільки у PlayStation Store.