«Сокіл» та «Кременчук» розгромили аутсайдерів Української хокейної ліги

Шостий тур УХЛ завершився двома результативними поєдинками.

«Сокіл» відвантажив дев'ять шайб у ворота херсонського «Дніпра». «Кременчук» на своєму майданчику розгромив «Білий Барс».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 3 жовтня, відбулися два матчі шостого туру УХЛ. У першому поєдинку херсонський «Дніпро» приймав срібного призера минулого чемпіонату Української хокейної ліги київський «Сокіл». Команди вийшли на лід в таких складах:

Дніпро:  Гурко (Сушак); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Філімонов - Кругляков, Бабчук; Русаков - Хамматов (А) - Кашевко, Кирющенков - Гринкевич - Целогородцев, Дворник - Булах - Соляник, Дуюн.

Сокіл:  Оганджанян (Кубрицький); Сушков - Мажуга, Хайруллов - Рибалко, Сисак - Алексєєв, Логачов; Рубан - Смирнов - Міхнов, Андрущенко - Тихомиров - Павленко, Коржилецький - Симчук - Гончаренко, Панченко.

На 7-й хвилині Павленко вивів «Сокіл» вперед. До кінця періоду в ворота «Дніпра» влетіли ще чотири шайби. З 16-ї по 20-у хвилину поєдинку точними кидками відзначилися Сушков, Міхнов і Коржилецький, а Павленко оформив дубль.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. На гол Рубана на 24-й хвилині «Дніпро» відповів точним кидком Кірющенкова на 27-й хвилині поєдинку.

На 42-й хвилині Кардашов скоротив різницю в рахунку. Однак голи Коржилецького, Міхнова і Павленка розставили все по своїх місцях.

У Кременчуці зустрілися ХК «Кременчук» та «Білий Барс». Склади команд:

Кременчук: Гордюшин (Рижов); Яковлєв - Богачонок, Горлушко - Тимофєєв, Глухів - Толстушко, Забавін - Грицких; Коробов - Скуматов - Сеник, Гриценко - Кошелев - Серанов, Нікулін - Созонов - Ворона, Савченко - Савицький - Сібілевіч.

Білий Барс:  Полгороднік (Пастушенко); Гребеник (А) - Козловський, Собко - Грицюк, Будько - Дахнівський, Бойко - Кисельов; Попережай - Куцевич (К) - Бородай, Брага - Качан - Удовиченко, Койда - Трошкін - Тищенко, Собченко - Баглай - Фурсенко.

У цьому поєдинку боротьби також не вийшло. Вже у першому періоді «Кременчук» забезпечив собі солідну перевагу у п'ять шайб. Точними кидками відзначилися Созонов, Серанов, Нікулін, Забавін і Гриценко.

На 25-й хвилині Нікулін зробив рахунок 6: 0. І тільки після цього Попережай зміг відіграти одну шайбу. Толстушко, Богачонок і Нікулін довели рахунок до 9: 1, а за секунду до фінальної сирени Толстушко закинув у ворота «Білого Барсу» десяту шайбу.

• «Дніпро» - «Сокіл» 2: 9 (0: 5; 1: 2; 1: 3);
  • «Кременчук» - «Білий Барс» 10: 1 (5: 0; 1: 1; 4: 0).

Турнирная таблица УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 5 і 6 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.