RU
Головна
Спорт
Хокей
18:03, 3 Жовтня
Информатор UA

Интро

відвантажив дев'ять шайб у ворота херсонського . на своєму майданчику розгромив Білий Барс. Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua . У неділю, 3 жовтня, відбулися два матчі шостого туру УХЛ. У першому поєдинку херсонський приймав срібного призера минулого чемпіонату Української хокейної ліги київський . Команди вийшли на лід в таких складах: Дніпро: Гурко (Сушак); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Філімонов - Кругляков, Бабчук; Русаков - Хамматов (А) - Кашевко, Кирющенков - Гринкевич - Целогородцев, Дворник - Булах - Соляник, Дуюн. Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Сушков - Мажуга, Хайруллов - Рибалко, Сисак - Алексєєв, Логачов; Рубан - Смирнов - Міхнов, Андрущенко - Тихомиров - Павленко, Коржилецький - Симчук - Гончаренко, Панченко. На 7-й хвилині Павленко вивів вперед. До кінця періоду в ворота влетіли ще чотири шайби. З 16-ї по 20-у хвилину поєдинку точними кидками відзначилися Сушков, Міхнов і Коржилецький, а Павленко оформив дубль. У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. На гол Рубана на 24-й хвилині відповів точним кидком Кірющенкова на 27-й хвилині поєдинку. На 42-й хвилині Кардашов скоротив різницю в рахунку. Однак голи Коржилецького, Міхнова і Павленка розставили все по своїх місцях. У Кременчуці зустрілися ХК та Білий Барс. Склади команд: Кременчук: Гордюшин (Рижов); Яковлєв - Богачонок, Горлушко - Тимофєєв, Глухів - Толстушко, Забавін - Грицких; Коробов - Скуматов - Сеник, Гриценко - Кошелев - Серанов, Нікулін - Созонов - Ворона, Савченко - Савицький - Сібілевіч. Білий Барс: Полгороднік (Пастушенко); Гребеник (А) - Козловський, Собко - Грицюк, Будько - Дахнівський, Бойко - Кисельов; Попережай - Куцевич (К) - Бородай, Брага - Качан - Удовиченко, Койда - Трошкін - Тищенко, Собченко - Баглай - Фурсенко. У цьому поєдинку боротьби також не вийшло. Вже у першому періоді забезпечив собі солідну перевагу у п'ять шайб. Точними кидками відзначилися Созонов, Серанов, Нікулін, Забавін і Гриценко. На 25-й хвилині Нікулін зробив рахунок 6: 0. І тільки після цього Попережай зміг відіграти одну шайбу. Толстушко, Богачонок і Нікулін довели рахунок до 9: 1, а за секунду до фінальної сирени Толстушко закинув у ворота Білого Барсу десяту шайбу. - 2: 9 (0: 5; 1: 2; 1: 3); - Білий Барс 10: 1 (5: 0; 1: 1; 4: 0). Турнирная таблица УХЛ Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 5 і 6 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь. Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут . Фото: УХЛ

«Сокіл» та «Кременчук» розгромили аутсайдерів Української хокейної ліги

Читать на русском
«Сокіл» та «Кременчук» розгромили аутсайдерів Української хокейної ліги

Шостий тур УХЛ завершився двома результативними поєдинками.

«Сокіл» відвантажив дев'ять шайб у ворота херсонського «Дніпра». «Кременчук» на своєму майданчику розгромив «Білий Барс».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 3 жовтня, відбулися два матчі шостого туру УХЛ. У першому поєдинку херсонський «Дніпро» приймав срібного призера минулого чемпіонату Української хокейної ліги київський «Сокіл». Команди вийшли на лід в таких складах:

Дніпро:  Гурко (Сушак); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Філімонов - Кругляков, Бабчук; Русаков - Хамматов (А) - Кашевко, Кирющенков - Гринкевич - Целогородцев, Дворник - Булах - Соляник, Дуюн.

 

Сокіл:  Оганджанян (Кубрицький); Сушков - Мажуга, Хайруллов - Рибалко, Сисак - Алексєєв, Логачов; Рубан - Смирнов - Міхнов, Андрущенко - Тихомиров - Павленко, Коржилецький - Симчук - Гончаренко, Панченко.

На 7-й хвилині Павленко вивів «Сокіл» вперед. До кінця періоду в ворота «Дніпра» влетіли ще чотири шайби. З 16-ї по 20-у хвилину поєдинку точними кидками відзначилися Сушков, Міхнов і Коржилецький, а Павленко оформив дубль.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. На гол Рубана на 24-й хвилині «Дніпро» відповів точним кидком Кірющенкова на 27-й хвилині поєдинку.

На 42-й хвилині Кардашов скоротив різницю в рахунку. Однак голи Коржилецького, Міхнова і Павленка розставили все по своїх місцях.

У Кременчуці зустрілися ХК «Кременчук» та «Білий Барс». Склади команд:

Кременчук: Гордюшин (Рижов); Яковлєв - Богачонок, Горлушко - Тимофєєв, Глухів - Толстушко, Забавін - Грицких; Коробов - Скуматов - Сеник, Гриценко - Кошелев - Серанов, Нікулін - Созонов - Ворона, Савченко - Савицький - Сібілевіч.

 

Білий Барс:  Полгороднік (Пастушенко); Гребеник (А) - Козловський, Собко - Грицюк, Будько - Дахнівський, Бойко - Кисельов; Попережай - Куцевич (К) - Бородай, Брага - Качан - Удовиченко, Койда - Трошкін - Тищенко, Собченко - Баглай - Фурсенко.

У цьому поєдинку боротьби також не вийшло. Вже у першому періоді «Кременчук» забезпечив собі солідну перевагу у п'ять шайб. Точними кидками відзначилися Созонов, Серанов, Нікулін, Забавін і Гриценко.

На 25-й хвилині Нікулін зробив рахунок 6: 0. І тільки після цього Попережай зміг відіграти одну шайбу. Толстушко, Богачонок і Нікулін довели рахунок до 9: 1, а за секунду до фінальної сирени Толстушко закинув у ворота «Білого Барсу» десяту шайбу.

  • «Дніпро» - «Сокіл» 2: 9 (0: 5; 1: 2; 1: 3);
  • «Кременчук» - «Білий Барс» 10: 1 (5: 0; 1: 1; 4: 0).

 

Турнирная таблица УХЛ
Турнирная таблица УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 5 і 6 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут

                                                                                                                 Фото: УХЛ

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.