Головна
Україна
21:00, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Погода в Україні у понеділок, 24 січня, буде з опадами на більшій частині території країни. Очікується сніг, а стовпчики термометрів покажуть до -16 градусів морозу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Укргідрометцентру. Так, на заході очікується від - 4 до - 8 вдень, а вночі - від - 7 до - 16 морозу. У Закарпатській області буде прохолодніше. У центральних та північних областях температура повітря буде від - 4 до - 7 морозу вдень, а вночі від - 5 до - 8 морозу. На південному сході стовпчики термометрів покажуть від -2 до -6 градусів вдень, а вночі - від -4 до -8 морозу. У Києві вдень буде від -4 до -6 градусів, а вночі від -7 до -9 морозу. Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні погіршиться погода. Синоптики попереджають про ожеледицю та сильний вітер. Також ми писали, що Україну накриють штормовий вітер та ожеледь. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Сніг у більшості регіонів і до - 16 морозу: погода в Україні на 24 січня

Читать на русском
Сніг у більшості регіонів і до - 16 морозу: погода в Україні на 24 січня

Прохолодніше буде у Закарпатській області

Погода в Україні у понеділок, 24 січня, буде з опадами на більшій частині території країни. Очікується сніг, а стовпчики термометрів покажуть до -16 градусів морозу. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Укргідрометцентру

Так, на заході очікується від - 4 до - 8 вдень, а вночі - від - 7 до - 16 морозу. У Закарпатській області буде прохолодніше. 

У центральних та північних областях температура повітря буде від - 4 до - 7 морозу вдень, а вночі – від - 5 до - 8 морозу. 

На південному сході стовпчики термометрів покажуть від -2 до -6 градусів вдень, а вночі - від -4 до -8 морозу. 

 

У Києві вдень буде від -4 до -6 градусів, а вночі – від -7 до -9 морозу. 

Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні погіршиться погода. Синоптики попереджають про ожеледицю та сильний вітер.

Також ми писали, що Україну накриють штормовий вітер та ожеледь.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.