Головна
Україна
Політика
22:18, 19 Липня
Информатор UA

Интро

Керівництво партії "Слуга народу" достроково припинило повноваження народного депутата Миколи Тищенка як керівника Закарпатської обласної організації політсили. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу партії. "Голова політичної партії "Слуга Народу" Олена Шуляк своїм розпорядженням достроково припинила повноваження голови Закарпатської обласної організації партії Миколи Тищенка з 19 липня. Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії (ст. 9.1.8, 9.1.17) та погоджено із головою політради Давидом Арахамією", — йдеться у повідомленні. Водночас Шуляк призначила тимчасовим виконувачем обов’язків голови обласної організації Віктора Микиту. Передбачається, що 19 жовтня він має забезпечити проведення зборів (конференції) Закарпатської обласної організації "Слуги Народу" для розв'язання питання про обрання голови організації. У цей період Віктор Микита офіційно уповноважений представляти інтереси Закарпатської обласної організації "Слуги народу" у структурах юстиції для здійснення державної реєстрації змін до відомостей про організацію. "Сьогодні в умовах повномасштабної війни з росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками", — зазначила Шуляк. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

"Слуга народу" достроково припинила повноваження Тищенка як голови Закарпатського осередку партії

Читать на русском

Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії

Читать на русском
"Слуга народу" достроково припинила повноваження Тищенка як голови Закарпатського осередку партії

Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії

Керівництво партії "Слуга народу" достроково припинило повноваження народного депутата Миколи Тищенка як керівника Закарпатської обласної організації політсили.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу партії.

"Голова політичної партії "Слуга Народу" Олена Шуляк своїм розпорядженням достроково припинила повноваження голови Закарпатської обласної організації партії Миколи Тищенка з 19 липня. Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії (ст. 9.1.8, 9.1.17) та погоджено із головою політради Давидом Арахамією", — йдеться у повідомленні.

Водночас Шуляк призначила тимчасовим виконувачем обов’язків голови обласної організації Віктора Микиту. Передбачається, що 19 жовтня він має забезпечити проведення зборів (конференції) Закарпатської обласної організації "Слуги Народу" для розв'язання питання про обрання голови організації.

У цей період Віктор Микита офіційно уповноважений представляти інтереси Закарпатської обласної організації "Слуги народу" у структурах юстиції для здійснення державної реєстрації змін до відомостей про організацію.

"Сьогодні в умовах повномасштабної війни з росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками", — зазначила Шуляк.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.