«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Робота буде припинена на тиждень
Чеський автовиробник Skoda тимчасово призупинить роботу двох підприємств, розташованих в країні. Причина - дефіцит чіпів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Censor.net .
З 27 вересня по 3 жовтня компанія зупинить підприємства в Млада-Болеславі і Квасинах. Причина - нестача чіпів для авто через пандемію коронавірусу.
"Нещодавні спалахи COVID-19 в Азії, наприклад, в Малайзії, змушують виробників напівпровідників знову закривати заводи.Це призвело до коригування виробництва автомобілів в масштабах всієї галузі, а також вплинуло на Skoda", - заявили в компанії.
Це призведе до затримок у доставці деяких автомобілів покупцям. У компанії очікують, що випуск напівпровідників буде знову поступово збільшуватися у четвертому кварталі.
"За результатом ми очікуємо, що загальна ситуація з поставками покращиться до кінця року", - підсумували в компанії.
Для довідки. Skoda входить до групи Volkswagen.
Раніше Інформатор повідомляв, що скоро дефіцит чіпів може призвести до ускладнень з поставками всіх роутерів. Крім того, Tesla задумалася про пртдбання заводу з виробництва чіпів .
Також ми писали, що Intel представила чіпи для хмарного штучного інтелекту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .