"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Найуспішнішими для туризму виявилися літні та осінні місяці.
Туризм у 2021 році приніс Україні рекордні 244 млн гривень доходу. У трійці лідерів – Київ, Одеська та Львівська області.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Державного агентства розвитку туризму України.
Так, за 2021 рік до бюджету України надійшло 244 млн грн завдяки туризму. Цей показник на 86,8 % перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20 % вище за аналогічний показник 2019 року (196 млн грн).
До топ-5 лідерів доходу від туризму увійшли Київ та 4 області. Столиця України поповнила бюджет на 68 млн грн, Одеська область заробила 26,8 млн грн, третє місце зайняла Львівська – 23 млн грн, четверте – Київська з 15,3 млн грн. На п'ятому місці опинилася Закарпатська область (11,7 млн грн) – це вдвічі більше у порівнянні з 2020 роком (5,6 млн грн).
До слова, найуспішнішими для туризму виявилися літні та осінні місяці. Влітку заробили 35 % від загального річного туристичного збору, а восени – 40%.

Нагадаємо, скільки грошей витрачали туристи в Україні у 2021 році.
Крім того, у 2021 році Україну відвідало на 26,3% туристів більше, ніж у 2020 році. Так, за рік до країни приїхали 4 271 991 іноземець.
Також Інформатор писав, куди найчастіше літали українці із Борисполя у 2021 році. Найпопулярніші маршрути.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.