У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Проти цього рішення виступили 29% респондентів, 16% відповіли, що їм байдуже, і ще 13% не визначилися зі своїм ставленням
43% українців підтримують рішення про заборону публічного використання та носіння георгіївської стрічки. Проти заборони георгіївської стрічки 29% громадян.
Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, передає Інформатор .
У західних і центральних областях країни більшість підтримує це рішення (64% і 47% відповідно). На півдні і сході підтримують це рішення по 27%, не підтримують - 33% на півдні і 43% на сході. Згідно з опитуванням, це рішення підтримує електорат всіх партій, крім "ОПЗЖ".
Опитування провели з 22 по 29 квітня у всіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Був опитаний 2 021 респондент у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки становить 2,3%.
Відзначимо, що з 15 червня 2017 року, в Україні набув чинності закон про заборону георгіївської стрічки. Відповідно до закону, за носіння георгіївської стрічки загрожує штраф від 850 до 2 550 гривень. При повторному порушенні - штраф складе від 2 550 гривень до 5 100 гривень. Також можливий адміністративний арешт на строк до 15 діб. У той же час заборона не поширюється на учасників Другої світової війни, у яких є нагороди, ювілейні медалі та інші відзнаки з гвардійської (георгіївською) стрічкою.
Стрічку можна використовувати в експозиціях музеїв, бібліотечних фондах, у творах мистецтва, в науковій діяльності і на оригіналах бойових знамен.
Нагадаємо, в Житомирі депутат «ОПЗЖ» «Привітав» з 9 травня білбордами з перевернутим прапором України і нацистськими солдатами. Раніше один з лідерів «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул розмістив в Маріуполі постер зі слоганом «Танки грязи не боятся» до 9 травня. Городян і активістів обурив зміст і манера подачі привітання, пізніше білборд прибрали. Відзначився заявою про те, що його діда у 1945 році нібито розстріляли жителі Львова, але він вижив, народний депутат від «ОПЗЖ» Ілля Ківа.