“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Проти цього рішення виступили 29% респондентів, 16% відповіли, що їм байдуже, і ще 13% не визначилися зі своїм ставленням
43% українців підтримують рішення про заборону публічного використання та носіння георгіївської стрічки. Проти заборони георгіївської стрічки 29% громадян.
Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, передає Інформатор .
У західних і центральних областях країни більшість підтримує це рішення (64% і 47% відповідно). На півдні і сході підтримують це рішення по 27%, не підтримують - 33% на півдні і 43% на сході. Згідно з опитуванням, це рішення підтримує електорат всіх партій, крім "ОПЗЖ".
Опитування провели з 22 по 29 квітня у всіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Був опитаний 2 021 респондент у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки становить 2,3%.
Відзначимо, що з 15 червня 2017 року, в Україні набув чинності закон про заборону георгіївської стрічки. Відповідно до закону, за носіння георгіївської стрічки загрожує штраф від 850 до 2 550 гривень. При повторному порушенні - штраф складе від 2 550 гривень до 5 100 гривень. Також можливий адміністративний арешт на строк до 15 діб. У той же час заборона не поширюється на учасників Другої світової війни, у яких є нагороди, ювілейні медалі та інші відзнаки з гвардійської (георгіївською) стрічкою.
Стрічку можна використовувати в експозиціях музеїв, бібліотечних фондах, у творах мистецтва, в науковій діяльності і на оригіналах бойових знамен.
Нагадаємо, в Житомирі депутат «ОПЗЖ» «Привітав» з 9 травня білбордами з перевернутим прапором України і нацистськими солдатами. Раніше один з лідерів «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул розмістив в Маріуполі постер зі слоганом «Танки грязи не боятся» до 9 травня. Городян і активістів обурив зміст і манера подачі привітання, пізніше білборд прибрали. Відзначився заявою про те, що його діда у 1945 році нібито розстріляли жителі Львова, але він вижив, народний депутат від «ОПЗЖ» Ілля Ківа.