"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Росія від 24 лютого 2022 року постійно обстрілює Харків та Харківську область.
Ввечері 25 липня 2024 року закінчилась найтриваліша повітряна тривога в Харкові від початку великої війни. Про необхідність пройти в укриття повідомили 23 липня о 18:31, а закінчилася тривога 25 липня о 21:02.
Слідкувати за тим, у якому регіоні оголошено повітряні тривоги можна на сайті.
За повідомленнями ЗМІ, невдовзі після закінчення найдовшої тривоги у Харкові, знов оголосили про небезпеку.
До цього у Харкові небезпека тривала понад добу. Тривогу оголосили 20 липня 2024 року о 08:47, а відбій був 21 липня о 23:04. Тривалість цієї тривоги була 1 доба 14 годин та 16 хвилин.
На третьому місці – тривога, яку оголосили у Харкові 7 липня цього року о 14:27. Про те, що небезпека минула сповістили 9 липня 03:15. Небезпека тривала 1 добу, 12 годин й 47 хвилин.
За статистикою, найбільше тривог оголошують у Донецькій та Луганській областях, на другому місці – Запоріжжя, а на третьому – Харків та Харківська область. Варто зазначити, що офіційно фіксувати тривалість небезпек почали лише 15 березня 2022 року.
Влітку цього року влада Харкова заявила, що планує диференціювати оголошення про небезпеки окремо для обласного центру та всього регіону. Як казав міський голова Харкова Ігор Терехов, мешканці міста призвичаїлися до сигналів повітряних тривог. Люди вже не так реагують на небезпеку, як на початку повномасштабного вторгнення, й у цьому є велика небезпека.
«Працюємо над тим, щоб диференціювати повітряні тривоги і розпізнавати цілі, які летять до Харкова, і які летять на Харківську область. Ми над цим ретельно працюємо, але це важке завдання, яке ми обов'язково зробимо. Я маю надію ще до середини осені зробити так, щоб у нас була в місті диференційована повітряна тривога», – заявляв очільник Харкова у липні 2024 року.
Такі зміни мали полегшати роботу для бізнесу та змусити харків’ян по-іншому реагувати на небезпеку.
Мер Харкова 1 листопада заявив, що повітряні тривоги у жовтні сумарно лунали понад 339 годин. У перекладі на дні це два тижні. За цей час:
Нагадаємо, що російські війська на початку травня 2024 року спробували вдертися до Харківської області з півночі. У прикордонних територіях тривали запеклі бої. Впродовж доби на Вовчанському напрямку противник завдавав ударів із використанням керованих авіаційних бомб.
Задум ворога був підійти до Харкова на відстань 25-30 кілометрів, щоб почати обстрілювати місто з артилерії та створити хаос серед населення до того, як до України мала надійде додаткова зброя та боєприпаси.
В середині травня російські війська атакували Харків ударними дронами "Шахед". Влада повідомляла про влучання по територіях Основʼянського та Новобаварського районів.