Головна
Життя
Здоров'я
18:35, 16 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні Центр громадського здоров’я створив платформу, здатну порахувати, скільки років проживе та чи інша людина. Кожен може перевірити себе — процедура займає кілька хвилин. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на платформу. «Це сучасний інструмент, який допоможе оцінити ваше довголіття. Він створений за допомогою наукових знань і досліджень», — розповіли творці проєкту. Наші звички, харчова поведінка, хронічні захворювання, фізична активність — лише одні з небагатьох факторів, що впливають на очікувану тривалість життя людини. Калькулятор виявляє ці фактори, показує наскільки та як здоровий спосіб життя впливає на ваше довголіття. «Калькулятор покаже, як позитивні зміни збільшують тривалість життя. Він спрацює як мотивація для позбавлення від шкідливих звичок», — додали розробники платформи. Калькулятор працює як анкета. Вам доведеться відповісти на нескладні питання: ваша стать, вік, зріст і вага; чи ви курите і як часто; чи вживаєте алкоголь і як часто; чи є у вас фізичні навантаження й активності — інтенсивні, середні й помірні; чи є у вас хронічні захворювання серця, судин, аутоімунні захворювання, цукровий діабет інше; чи хворіли ви COVID-19. За кілька хвилин вийшов непоганий результат — 82 роки. Щоби «досягти» такого результату можна перенести коронавірус, іноді курити й пити вино, варто систематично відвідувати спортзал і мати мрію — відвідати якомога більше країн. До речі, про мрію. На самому початку анкети вас про неї запитають. А за результатами передбачать, як скоро вона здійсниться. Що ж, мрійте й будьте здорові! Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Скільки років ви проживете: в Україні створили онлайн-калькулятор

Читать на русском

Сайт розроблений двома мовами: українською та англійською

Читать на русском
Скільки років ви проживете: в Україні створили онлайн-калькулятор

Сайт розроблений двома мовами: українською та англійською

В Україні Центр громадського здоров’я створив платформу, здатну порахувати, скільки років проживе та чи інша людина. Кожен може перевірити себе — процедура займає кілька хвилин.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на платформу.

«Це сучасний інструмент, який допоможе оцінити ваше довголіття. Він створений за допомогою наукових знань і досліджень», — розповіли творці проєкту.

Наші звички, харчова поведінка, хронічні захворювання, фізична активність — лише одні з небагатьох факторів, що впливають на очікувану тривалість життя людини.

Калькулятор виявляє ці фактори, показує наскільки та як здоровий спосіб життя впливає на ваше довголіття.

«Калькулятор покаже, як позитивні зміни збільшують тривалість життя. Він спрацює як мотивація для позбавлення від шкідливих звичок», — додали розробники платформи.

Калькулятор працює як анкета. Вам доведеться відповісти на нескладні питання:

  • ваша стать, вік, зріст і вага;
  • чи ви курите і як часто;
  • чи вживаєте алкоголь і як часто;
  • чи є у вас фізичні навантаження й активності — інтенсивні, середні й помірні;
  • чи є у вас хронічні захворювання серця, судин, аутоімунні захворювання, цукровий діабет інше;
  • чи хворіли ви COVID-19.

За кілька хвилин вийшов непоганий результат — 82 роки.

Щоби «досягти» такого результату можна перенести коронавірус, іноді курити й пити вино, варто систематично відвідувати спортзал і мати мрію — відвідати якомога більше країн.

До речі, про мрію. На самому початку анкети вас про неї запитають. А за результатами передбачать, як скоро вона здійсниться. Що ж, мрійте й будьте здорові!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.