"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
В основній сітці турніру зіграли 4 українки
Українські тенісистки завершили виступи на турнірі в Пекіні і заробили понад 269 тисяч доларів. Марта Костюк, яка в Пекіні вибила сьому ракетку світу Елізабетту Коччаретто, заробила трохи менше ніж 100 тисяч.
Видання Perfect Tennis повідомило, що впродовж ігрового тижня чотири українки заробили сумарно 269 325 доларів. Сам турнір в Пекіні все ще триває.
Найбільше заробили Марта Костюк та Ангелін Калініна, які дійшли до третього кола і отримали по 92 500 доларів. 52 000 доларів за вихід до другого кола заробила Леся Цуренко.
Найменше за виступи в Пекіні заробила Катерина Байндль. Вона заробила 32 325 доларів.
Найкраще на турнірі WTA 1000 себе проявили Марта Костюк та Ангеліна Калініна. Ангеліна розпочала виступи на турнірі на 28-му місці в рейтингу WTA. За підсумками тижня вона не втратить, але й не заробить жодної позиції.
Натомість Марта Костюк, яка посідала 44-е місце, покращить своє положення. Точну кількість позицій, яку Марта заробить, невідомо - але +4 сходинки гарантовано.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.