"Якщо у вас не буде солдатів на фронті, ви втратите одну територію, втратите село, а після села ви втратите місто"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Слідкуємо за ситуацією і не панікуємо
Вночі 24 лютого Путін оголосив про військову операцію на Донбасі. Одразу після цього мешканці кількох міст України почали повідомляти про звуки вибухів.
6.55: В Україні ввели воєнний стан.
6.52. Міжнародні аеропорти Дніпра, Харкова та Запоріжжя закрили на прийом та відправлення рейсів до 08:35 24 лютого.
Байден заявив, що він слідкує за ситуацією і зустрінеться з іншими лідерами G7 і оголосить про «подальші наслідки» для Росії.
Інформація про наслідки ворожого обстрілу на території України станом на 08:00
Також горять склад боєприпасів у селі Вільниця Білоцерківського району та штаб Нацгвардії у селі Нові Петрівці. Також у Межигір'ї пошкоджено 39 пожежних станцій Київської області. Наразі проводиться відведення особового складу. У місті Ніжин Чернігівської області обстріляли пункт ДСНС. В результаті постраждали троє рятувальників.
Поновлена інформація.

Інформація від радника голови МВС щодо ситуації