"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Зафіксовано одне порушення \"тиші\"
У неділю, 29 листопада, на Донбасі українські військові збили безпілотник бойовиків. Зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр штабу операції Об'єднаних сил .
Так, недалеко від Луганського військові помітили ворожий безпілотний літальний апарат, який перетнув лінію розмежування. Військовослужбовці збили безпілотник противника.
У штабі відзначають, що на інших ділянках вздовж лінії розмежування спостерігається тиша. Інформації про втрати немає.
Нагадаємо, бойовики на Донбасі дев'ять разів порушили "тишу" за останню добу.
Також Інформатор писав, що Офіс генпрокурора розслідує участь 250 іноземців у війні проти України на Донбасі.