“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Втрати російських військових станом на 2 липня
За минулу добу росія втратила мертвими в Україні ще 790 своїх солдатів. Це на 260 окупантів більше, ніж вдалося знищити попередньої доби. Загалом з початку повномасштабного вторгнення росіяни вже втратили понад 229 тисяч військових.
Про втрати росії у війні проти України розповіли в Генеральному штабі ЗСУ. Також протягом минулої доби українським захисникам вдалося знищити ворожу систему ППО, 20 бронемашин та 26 артилерійських систем.
Крім того, за інформацією Повітряних Сил ЗСУ в ніч на 2 липня українські захисники знищили 8 ударних дронів Shahed-136/131 та 3 крилаті ракети "Калібр". Ними ворог атакував Україну.
Окупанти й далі зосереджують основні зусилля на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках. Тут протягом минулої доби було 45 бойових зіткнень. Продовжують вороги й обстріли мирних міст з мінометів та артилерії, 1 липня зафіксовано 84 таких обстріли.
Також була спроба наступу росіян на Бахмутському напрямку. ЗСУ успішно її відбили. Також вороги намагалися наступати на Авдіївському та Лиманському напрямку - безрезультатно. На Запорізькому та Херсонському напрямку росіяни зосередилися на обороні від ЗСУ. Водночас авіація України завдала за добу 10 ударів по місцях зосередження ворога.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.